Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a skins sorozattal?

Mi lett a skins sorozattal?

Figyelt kérdés
Ma fejeztem be az első évadot és nagyon tetszett de amikor belekezdtem a második évadba...ez meg mi a f...?!más szereplők meg minden..Mi lett az első évadban szereplő srácokkal?:O

2016. júl. 30. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az alaptervük. 2 évados szériákat gyártottak. 5. Évadban megint újak vannak. Ratyaládé.

De hát befejezték a középsulit, és vége is a történetnek, mert tényleg nincs értelme hova húzni. Amúgy Effy aki összeközi a szálakat talán, de ennyi 😃


Az első széria a legjobb, utána nem érdemes nézni szerintem

Meg elvileg készült egy amcsi feldolgozás is az első szériából, de annyira szar volt, hogy félbehagyták 😃


Am a főfőszereplőcsávesz lett nagy színész, sok hollywoodi filmje lett. Nem ugrik be a neve :)

2016. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én az MTV-s skins-t néztem meg és szerintem sokkal jobb mint a másik :D kár hogy befejezték :S igen jólett :D a másikba nem is drogoznak meg semmi..:D nincs annyi drog,pia meg jo csaj benne mint az mtv-s be :D
2016. júl. 30. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az angol nem a külsőségekre megy, hanem inkább a történetre, és a szereplők sorsára. Egyébként, az angolnál a második szériában eléggé megjelennek a vadabb bulik, bár nekem úgy rémlik, az elsőben is volt már rendesen.
2016. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van valaki, akinek az MTV-s jobban tetszik? :O

A világ legbénább remake-je, sírva néztem végig az első részt, úgy elrontották.

2017. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!