Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyilkos elmék 11. évad: miért...

Gyilkos elmék 11. évad: miért Morgan?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem az eddig történteket. Mi a Piszkos 12? És mi köze van annak Morganhez?

Valaki magyarázza el... (Ne lőjétek le, miért viszik el Hotch-ot, köszönöm. :D)


2016. júl. 31. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Giuseppe még meg van? Ő az a bérgyilkos, akit sikerült elkapnia a csapatnak. Morgan bement a kórházba Giuseppéhez, aki leírta neki: "Piszkos 12", majd feltépte a száján lévő varratokat, emiatt pedig kiküldték Morgant a szobából. A Piszkos 12, pedig még további 12 embert takar, akiket a bérgyilkosoknak még meg kell ölniük. Mivel Morgan ment be Giuseppéhez, így ő köthető a 12 személyhez.
2016. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyi? Jaaaj, akkor túlbonyolítottam. Azt hittem, valami szövevényesebb dolog lesz, és neadj' Isten a 12 kilétéről is lemaradtam... De akkor "csak" bosszú, egy olyanért, amit nem is ő követett el. Megvilágosodtam, köszönöm. :D
2016. aug. 3. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Későbbi részben fog kiderülni, hogy a Piszkos 12 valójában a 12 profi bérgyilkos.
2016. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan a 12 bérgyilkoshoz volt köze Dereknek, hanem csak a néma bérgyilkoshoz. Mivel a kórházas story csak egy dolog, de utána amikor becsukták a börtönbe, akkor szintén Derek ment be hozzá kérdezni tőle és direkt úgy csinálták, hogy előtte az egyik őr (kérésre) megmérgezte a némát. Ekkor jön elő a néma gyilkos apja, aki azt hitte, hogy Derek ölte meg a fiát. Onnantól pedig a csávó apja bosszúra hajt, ezért bérli fel az embereket, akik elrabolták Dereket, illetve Ő maga lövi le Derek feleségét.

Én meg azt nem értettem, hogy Garciának miköze volt hozzá.

2018. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!