Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead 7 évadában...

The Walking Dead 7 évadában Negant kinyírják szerintetek? Mi igazából a Walking Dead lényege?

Figyelt kérdés
Megnéztem az eddigi 6 évadot tegnap fejeztem be este a hatodikat is ,de igazából nem értem ,hogy miről szól ez a sorozat. Oktassatok ki mert nem ismerem a képregényeket kitört ez a vírus kérdés,hogy hogyan keletkezett első 5 évad igazából a zombikról szólt és az emberi kapcsolatokról konfliktusokról nem lustult el ez a sorozat 5 évad alatt ,de a hatot iszony unalmasnak találtam inkább a hús vér emberekre összpontosítottak és sokkal több volt a duma unalmas rész nyúzásnak éreztem ezt a hatodik évadot. Hallottam,hogy kb 12 évad lesz még ebből ezért kérdezem,hogy mi várható még ezután mire számítsak ? Emberek tovább gyilkolják egymást ? Valami képregény rajongó kioktathatna:)

2016. ápr. 5. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%

Tulajdonképpen semmiről, évek óta csak a morális szálakat próbálja kibeszélni, ami marha jó lenne. Ha nem beszélt volna ki már minden világnézetet legalább háromszor.


Annyi évad lesz ameddig lesz nézettségük. Semmiről nem szól gyakorlatilag mert főszála a túlélésen kívül nincs, még is 18 millióan nézték az élő adásokat amerikában. Ennél csak a Super Bowl csinál nagyobb nézettséget.


Igazából hangulat sorozat, átadja a kihalt világ hangulatát, ezen felül sokat ne várj, a képregényt meg nagyon sűroltan követi, a Grovenor óta eléggé felborult az egész. Mondjuk annak örülök hogy visszatértek régebbi karakterek, mint Morgan. De például az sem értem mire fel a nagy Daryl fandom? Igazából egy elég felszínes karakter, igen menő meg badass de ennyi. Még is őt szeretik a legjobban. Ráadásul Daryl egy filler karakter nincs benne a képregényben, Norman Reedus Merle szerepére jelentkezett anno, de ő lett a kisöcsi, így viszont jelenleg igazából egy nem létező karakter illúzióját kelti. TUlajdonképpen egy jelenete volt a 6. évadban ami sajátja, és nem követ valakit.

2016. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem sok köze van a képregényhez.

Ricknek már fél keze lenne, Andrea még élne, Lori ugyanúgy meghal, de a kislányuk, Judit is meghal a képregényben, Sophia kavar Carllal pl. Stb stb.

Szerintem megölik Neganat, mert a Kormányzót is megölték...

Engem az zavar de nagyon, hogy mindig beleesnek ugyanazokba a hibákba....és ilyenkor általában meghal valaki.

Miről szól...? Szerintem annyira semmiről... Néha zombikat ölnek, aztán jön egy rakás gonosz a főgonosszal, akik kinyírnak ezt-azt közülük, aztán ezekkel valahogy sikerül elbánniuk...

Uncsi h hús-vér emberekre összpontosítanak, de az is milyen lenne már, ha X éveadon keresztül minden részben csak zombikat ölnének?

2016. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy a főszál kergetése jó ötlet lenne, 5ik évadban volt is egy fals szál, jó lett volna ha fentartják. De már ott is látszott hogy a sorozat készítői nem tudnak nagyon mit kezdeni. Egyébként egy Betondzsungeles évad jöhetne, olyasmi mint ami az első évadban volt.
2016. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A betondzsungel nekem is hiányzik. Milyen jó lenne már, ha Alexandria népe egy nagyvárosba költözne (valami miatt, mondjuk a Megváltók elüldöznék őket), és ott 2 nagyobb csoport küzdene a város teljes irányításáért?!
2016. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy megölnék a hetedikben.Szerintem pár évadig benne lesz.Morgan nem hiába csinált börtönt szerintem ;)
2016. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A képregény szerint elméletileg Rick nem öli meg Negant mert visszafogja magát, hanem inkább bezárja egy börtönbe és ott hagyja.



Az meg hogy miről szól a sorozat egyszerű...az 1-3.évad az kb tényleg a zombi túlélésről szólt. Csak hát ezt nem lehet egész végig csinálni hogy minden évadban ölik marokszámra a zombikat mert úgysem fogynak el :D Ezért kellett bevezetni a hús vér ellenségeket akik nagyobb veszélyt jelentenek mint a zombik mint pl. Negan meg a kormányzó.

2016. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%
Negan a kormányzó? Mit nézel te? Rick kezd olyanná válni mint a kormányzó. Ugyan azt mondta mint a kormányzó pár évada, ő kezd kormányzóvá válni. Félretéve, jól be volt fosva Negantól.
2016. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Azt írta hogy Negan MEG a kormányzó.Sehol sem írta azt hogy ő a kormányzó. Gondolkozz mielőtt oltani próbálsz valakit.
2016. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

én a személyiség és karakter fejlődést látom a sorozat alapjának.

hogy adva vannak az átlagember szereplők és hogyan lesz belőlük szépen lassan hezitálás nélkül gyilkoló túlélő és harcos miközben az alapvető emberi értékeket és emberi mivoltukat próbálják megtartani.

vagy ha a negatív karaktereket vesszük,ők is legtöbbször átlagemberről átlag értékrendről indulva válnak emberi mivoltukból kivetkőzött erkölcstelen gyilkosokká,de a karakter fejlődés ott is megvan.

az utolsó előtti részben pont erről beszélgetett rick morgannal,hogy a jelenlegi eszével és tapasztalatával már nem száműzné carolt mert igazából a csoportot védte a betegek likvidálásával.

2016. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
#8-as, kicsit máshogy értettem azt a mondatot, de nem esett le ahogy látom.
2016. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!