Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Daenerys a Trónok...

Szerintetek Daenerys a Trónok harcában a következő évadban eljut Westerosig és elfoglalja a vastrónt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Westerosba mindenképp eljut, a hajóutat már nem lehet a végtelenségig húzni. Szerintem még ha meg is állnak valahol, esetleg lesz valami probléma a hajókkal az évad közepe táján akkor is el kéne jutniuk a Hét királyságba.

Hogy elfoglalja-e a trónt az már kétségesebb. Szerintem esélyes egy olyan finálé, ahol Jaime végez a tébolyult Cersei-el, és akkor szükség lesz egy új uralkodóra.

2016. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Még 2 évad lesz. Szerintem a sorozatban elképzelhető lesz az, hogy a következő évadban megérkezik Westerosra és az évad végére elbukik Királyvár. A 8. évad pedig a Mások elleni harcról fog szólni.

Danynél a 3 sárkány túl nagy erőt jelent, így remélem, hogy a sorozatban is elő fog kerülni Euronnál a sárkánykürt, amivel "elveszi" Dany legalább egyik sárkányát. A Tyrellek és a dorneiak meg egy ponton egymás ellen fordulnak, hogy ne legyen olyan egyszerű a dolguk.

A könyvben arra várok, hogy Jaime ölje meg Cerseit, a sorozatban Jaimere vagy Aryára tippelnék. Királyvár és a Vastrón sorsára nézve pedig szerintem a legjobb az lenne, ha mindkettő elégne a sárkány- és/vagy futótűzben.

2016. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Remélhetőleg meghal mielőtt annyit mondhatna:Királyvár
2016. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mégis miért?
2016. aug. 2. 11:26
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Mert az egyik legrosszabb,legidegesítőbb szereplő aki nem érdemli meg hogy uralkodjon.
2016. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem abból a jóslatból, amit kapott az látszódik ki, hogy élni fog, tehát nem hal meg

Azt a jóslatot kapja, hogy fog még élő gyereket is szülni, szóval eljut Westerosig letszítja vagy letaszíttatja Cerseit a trónról, maga mellé vesz valakit férjnek, aztán elindul a Fal falé, hogy megmérkőzzön a Másokkal és időközben valakitől gyereke fog születni. Addig Dany a jóslat szerint nem fog meghalni, míg élő gyermeke nem születik és talán még azután sem, de ebben már én se vagyok biztos.

Dany életét teljes mértékben a jóslatok fogják meghatározni, hiszen egészen eddig így történt.

Lehet, hogy soha nem fog felülni a Vastrónra, de királynő lesz, el fogják ismerni, de nincs pihi, indulni kell a Mások ellen.

2016. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gergo75 válasza:
Elvileg el fog jutni de nem feltétlenül a 7. évadban!
2016. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

A 7. évad arról fog szólni, hogy Dany megszerzi a Vastrónt magának és Cersei meghal.


A 8. évad már kizárólag szinte a Mások (White walkerek) elleni harcról fog szólni.

2016. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem mindenképpen. Itt az ideje. Előtte azonban még előkerül a sárkánykürt (ami annál van aki miatt Theonék elmenekültek, nem jut eszembe a neve) amivel bezavarnak a sárkányoknál Dany-nek. A fekete (Drogo?) Dany sárkánya, meglovagolta csak ő uralja a másik kettő befolyásolható. És lehet hogy ez az egész még a tengeren lezajlik. Utána nagy dráma lesz Cercei,Jamie és Tyrion között. Viszont azt sem tartom kizártnak, hogy Kisujj még valamilyen formábab megpályázza a Vastrónt. Lehet, hogy bepróbálkozik Danynél.

Legyen igaz a fent említett jóslat és Dany szüljön gyereket, de az Jon-tól lesz az tuti. Ők ketten a tűz és a jég. Össze fognak jönni és együtt vívják meg a csatát a Mások ellen a 8. Évadban.

Én valahogy így képzelem az egész végét.

2016. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó ez lenne a legnagyobb kiszámíthatóság,klisé a sorozatok történetében :D
2016. aug. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!