Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Stan Lee bácsi meghal,...

Ha Stan Lee bácsi meghal, hogyan fognak működni a Marvel filmek? Hiszen ő kötelező elem egy Marvel filmben.

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a már érvényben lévő szerződések szerint. Megújítani és újakat kötni viszont már a gyerekeivel tudnak majd a stúdiók.
2016. júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd kitömik/preparálják és berakják díszletnek a háttérbe.
2016. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekes poén lenne, ha az utódai bukkannának fel helyette, de az nem ugyanaz. Mindig olyan jót szórakozom, mikor Stan Lee egy pillanatra megjelenik :D
2016. júl. 31. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Utána is megjelenhet, mondjuk egy plakáton a háttérben. Vagy más formában, animációs elemként. Én ezekre gondoltam először. Bár később nehezebb lesz változatosabban "szerepeltetni".
2016. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig figyelek ha ő megjelenik a marvel filmekben. Összetörne a világ ha nem lenne benne
2016. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom a cameóit. :) Sajnos akkor nem lesz más választásuk, mint a végén kiírni: In memorian Stan "The Man" Lee. Vagy az sem rossz ötlet,amit fentebb írtak: híresebb, elhunyt ember szerepét fogja betölteni, és az univerzumban is eképp fog megjelenni, képeken, plakátokon, stb. Szerintem az utódaival nem fognak tárgyalni.
2016. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A CGI technológia ma már csodákra képes, a Zsivány Egyesben is "felélesztették" Cushing-ot.

De amúgy szerintem egyáltalán nem kötelező elem a filmeknek Stan Lee. Sokszor észre sem venni. Ez a kötelező cameo csak amolyan geg, poén.

2017. febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!