Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan katana...

Tudtok mondani olyan katana technikákat amiket animékben láttatok? Vagy alap (létező) katana technikákat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Üdv.

A japán animékben nem használnak valós valós kardvívást amit az életben lehetne haaznosítani. Én is nézek animét 25 éves fejjel..nos van egy pár mozdulat, alapállás ami valós, dehát japánok készítik, csúnya lenne ha a magyar barantát vennék alapul nem? Tehát animéből senki ne tanuljon japán kardvívást, jól néz az ki de a való életben nem ér semmit.

Valós japán kardvívás...nos kenjutsu, kendo, iaido. Néz youtube-on utánuk. Én 10 évvel ezelött a kenjutsut választottam, és gyakorlom a mai napig. Nem túl látványos de legalább hatásos és valódi.

2016. aug. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz lenyügözőnek találom,de nem tanulni szeretném
2016. aug. 1. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!