Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek fog kisujj ülni a...

Szerintetek fog kisujj ülni a vastrónon?

Figyelt kérdés
Elég alattomos ahhoz hogy megszerezze szerintem. A másik ilyen meg lord Varys
2016. aug. 1. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy fordulat lenne ha ő ülne a Vastrónon,ráadádul amilyen jól mozgatja a szálakat ez el is képzelhető.

De attól tartok rosszabb sors vár rá,van egy olyan érzésem,hogy meg fog halni. De remélem csak rosszul érzem:D

2016. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem Dany fog ott ülni
2016. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Régebben én is úgy gondoltam, hogy Dany fog uralkodni, de túl egyértelmű lenne. Ha még feltételeznénk azt h a jó győz a sorozatban akkor is szerintem (ha a sorozat hű magához) nem éri meg a tél végét :( mondjuk azt szívesen látnám hogy a királynő segítőjeként Tyrion lenne az uralkodó :D
2016. aug. 1. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizartnak tartom
2016. aug. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem ő vmilyen módon ki fog hullani a történetből....bár elképzelhető

Sztem Dany vagy Hava vmelyike (talán mind2 nem akarok spoilerezni)

2016. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bútylubátya ***** válasza:

Ha a kérdést szó szerint érted, akkor biztos nem. Ugyanis bár a régi világ már erősen széthullóban van, és egy

új látszik kialakulni, de azért gondolom ebben a "szép új világban" sem ülhet a Vastrónon egy kisnemes.


Viszont azt el tudom képzelni, hogy valamiképp Sansát juttatja a trónra (pl. királynőként), és Segítővé válik, így közvetve ő irányítja Westerost. Véleményem szerint belőle jó uralkodó válna: persze most csak azt látjuk, hogy mindenkit manipulál és viszályt szít, hogy ő még feljebb jusson a ranglétrán, de mikor eljut legfelülre, akkor megpróbálná rendezni a dolgokat. Jusson eszünkbe milyen ügyes diplomata és a pénzzel is jól bánik, Westeros felvirágozna alatta...


De őszintén esélytelennek tartom, hogy ez történne. Ennek az az oka, hogy eddig (legalábbis a könyvben) Kisujjnak minden prímán ment, minden a tervei szerint alakult, és szerintem az ilyen karakterek (mint pl. Varys) a végén megszívják. Ugyanis Tűz és Jég Dalától nem várnám, hogy bármely szereplő azt a sorsot kaphassa, amire vágyott.


Így két forgatókönyvet tudok elképzelni:

1) Megpróbálja megöletni Robert Arrynt (sorozatban Havas Jont) de Sansa megakadályozza ezt, leleplezi, halálra ítéli, megöli és kiderül minden intrikálása


2) Úgy tűnik, minden számítása beválik, Sansát a Vastrónra juttatja, ellenfeleit elteszi láb alól, majd ő lesz a Segítő. De itt még nem ér véget a történet: valaki az ő eszén is túljár, saját halálát eljátssza, majd visszatér és bosszút áll Kisujjon.


Mondjuk egy példa: Sansa Aegon Blackfyre/Targaryen feleségeként királyné lesz. Ezután Kisujj a királyt elteszi az útból, Sansa mondjuk meghal szülésben, Tyriont is megöleti, és Sansa újszülött gyermeke lesz az új uralkodó. Kisujj pedig az ő Segítője/régense, kvázi uralkodóvá válik. Azonban ez számára túl szép ahhoz, hogy igaz legyen: kiderül, hogy Tyrion csak eljátszotta a halálát, és visszatér, és lerántja a leplet Petyr Baelish összes fondorlatáról. Robert Arryn pedig megöli Kisujjat, bosszúból anyjáért, Tyrion - bár nem ez élete álommunkája - régenssé válik, átveszi a kormánykereket és rendbe hozza a Hét Királyságot, majd mikor a király felnő, átadja neki a stafétabotot.

2017. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!