Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok Harca! Varys vagy...

Trónok Harca! Varys vagy Kisujj a jobb?

Figyelt kérdés
Melyikük pályafutása tetszik nektek a jobban, illetve melyikük a nagyobb "játékos"?

2016. aug. 2. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Kisujjt jobban szeretem mint karaktert. De varys jobb. Kisujjról tudják hogy hatalmat akar, Varysról aligha sejtették volna hogy a Targaryeneket akarja visszahozni, és lám, egy brutálisan erős katonai szövetséget hozott létre amikor a Tyrell házat és Dorne-t a Targaryen ház mellé állította. Jelenleg nincs az a hadsereg vagy szövetség ami westeroson az útjukba állhatna ha egyszer partot ér a sereg, és dorne kitűnő a felvonulásra.
2016. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Kisujjat jobban bírom, de Varys nagyobb játékos. Én nem vagyok biztos benne, hogy Danerys trónra kerülését akarja. Kisujj már kimondta, hogy a Vastrónt akarja. Bár az, hogyan tervezi megszerezni, nem tiszta. Gondolom, arra számított, Sansa lesz Észak királynője, és Észak támogatásával, házassággal már övé a Vastrón. De biztos van B terve.
2016. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisujj nem tudom hogy akar Trónra kerülni, még akkor is ha bírja egyszerre a Völgy, az Észak és a Folyóvidék támogatását is. Dany-nek kicsit erősebb serege van még ennél is.

Bár lehet hogy fog még valamit konspirálni és nem fejjel rohan a falnak, ahogy eddig sem tette.


Simán el tudom képzelni hogy amekkora túlélő, Kisujj simán ott fog mosolyogni a közönségre majd a sorozat 8. évadában, a záró epizódban is.

2016. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vary szerintem nagyobb tételben játszik. Kisujj is nagyon ügyesen keveri a kártyáit, de az ereje még csak Westerosra és annak is csak bizonyos részeire terjed ki...na de ott nagyon.

Varys azonban sokkal nemzetközibb, hogy így fejezzem ki magam :) ő két kontinens politikai játékát kénytelen átlátni és a kezében tartani, ráadásul úgy, hogy ő jöjjön ki jól.

2016. aug. 6. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!