Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg nem létezik film a...

Tényleg nem létezik film a Star Wars Régi Köztársaságról?

Figyelt kérdés
Vagy csak én nem tudok róla?. Tudom, hogy képregény és elvileg könyv is létezik, de inkább a film érdekelne ha létezik. Itt most nem a trailerek, 15 perces fanmade kisfilmek, gameplayek...stb- re gondolok, hanem a trilógia részeként elkészült rendes filmre. Bocsi, lehet, hogy ez már kitárgyalt kérdés, csak érdekelne. Ha esetleg van, akkor légyszi egy linket dobjatok. Előre is köszi a válaszokat.

2016. aug. 3. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Arról nincsenek filmek
2016. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nincs... 4 Cinematic Trailer, és Star Wars: The Old Republic Galactic Timeline-ok vannak (kb 47 perc az összes)...
2016. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Itt összeszedték a Star Wars: The Old Republic Galactic Timeline videókat...


https://www.youtube.com/watch?v=iGBvgClhjWk

2016. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De az Old Republic videók és a játék sem tartozik a kánonba már. Szóval Revan meg a hasonló karakterek nem léteztek...
2016. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Létezni léteznek... ne keverjük azt, hogy nem létezik vagy létezik, de nem hivatalosan... nagy TOR rajongó vagyok, de elfogadom ezt a tényt... ettől eltekintve lehet olvasni, játszani stb... attól, hogy ebből a korszakból is nagy tudást szerzel nem lehet baj...
2016. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4-es, valószínleg tévhitben élsz, vagy nem nézed a Rebels-t, de Revan már kb kánon. Azért csak kb, mert ugye a Rebels 3. évadjában benne van Kreia temploma, aki a kotor 2 egyik főszereplője, és magától értetődő kb hogy az egész KOTOR kánon (még nem hivatalosan, de már kb olyan félhivatalosan)


Film pedig, ha tényleg minden évben terveznek 1 star wars filmet, akkor valószínű hogy valamikor erről is fognak csinálni.

2016. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Átkanonizálnak... Korriban-Moraband... a Korribant már visszahozták csak más névvel... Thrawnt is... és nem csak ezekkel lesz így.
2016. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha Revant más névvel visszahozzák, akkor eláshatja magát az egész Disney, ő még Thrawnhoz sem hasonlítható, a SW legnagyobb nem canon karaktere, de szerintem még Vadert is lazán veri.
2016. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen Vader nem volt annyira erős mint ahogy beállították....olvastam valami olyat hogy elvileg a váll páncélja több 10 kg volt így semelyik kezét sem tudta a feje főlé emelni...egy ügyesebb Jedi Lovag aki egy kicsit jobban használja az erőt az lazán le tudta volna vágni...és meg is tette Luke :)
2016. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valóban, de én nem az erejére értettem, hanem a karakterére, a karizmárája, az elért sikereire, a kinézetére, szóval érted. És szerintem Revan ebben is túlnövi Vadert.. A legkidolgozottabb karakter a nem canon-ból, bár én elfogult vagyok, mert Revan a kedvenc karakterem, Vadert meg nem szeretem túlzottan...Egyébként ha az erejét nézzük, akkor Revan még simábban veri Vadert.
2016. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!