Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Öngyilkos osztag vagy a Kis...

Öngyilkos osztag vagy a Kis kedvencek titkos életét érdemes megnézni ha egy jó filmet (vagy mesét) szeretnék megnézni moziba? Valaki látta már valamelyiket? Vélemény? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a 2 teljesen más kategória, de mondhatni "mindenevő" vagyok. :D

Az a problémám hogy az Öngyilkos osztagot kb mindenki lehúzta....

Talán ciki, hogy mesét akarok megnézni moziba, de az a véleményem hogy egyik másik manapság sokkal mint a vígjátékok amik mozikba kerülnek. A Zootropolis is nagyon tetszett. :D



2016. aug. 4. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kiskedvencek titkos élete aranyos film. Az öngyilkos osztag szerintem elég fospermet lett.
2017. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sztem egyiket nézd meg, a másikat meg torrentezd le :D

Amúgy a kiskedvencek titkos élete tényleg nagyon vicces, és jópofa.

Az Öngyilkos osztagot pedig én már előző év októbere óta vártam, és nekem max annyi tűnt fel a végén, hogy kicsit fura volt történetileg (egész apró hibák), de gondolom ez azért volt, mert elnyomta az érzés, hogy mennyire király az egész film. Biztos vagyok benne, hogy más nem ezt mondja, de szerintem kikapcsolódásnak tökéletes.

Amúgy a mostani animációsfilmek pedig elég jól összerakottak, még én is nagyon bírom őket (zootropolist is nagyon szeretem) szóval nem hiszem, hogy ciki lenne beülni egyre. (18/L)

2017. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindenki lehúzta kivétel engem

Nekem NAGYON tetszett a suicide squad

Talán egyfirmán szeretem a 2 filmet ugyhigy mindkettőt megkéne nézned

Amugy vilt egy kérdés higy mia véleményed Az öngyilkos osztagról/kis kedvenxel...

Zgyanaz volt a lényege nem te irtad ki?

2019. nov. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!