Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit Ajánlanátok? (felvevőprogr...

Leviplatformer kérdése:

Mit Ajánlanátok? (felvevőprogram, vágóprogram, effektus program stb. )

Figyelt kérdés

A barátaimmal szeretnénk készíteni egy Minecraft filmet,de nem tudjuk hogyan kezdjünk bele :/

Mármint miket használjunk.Maga a történet megvan,minden egyéb kellék,a hely ahol felvesszük,de mivel,hogyan?

Gondolok itt vágó,felvevő,effekt hozzáadó programra.



2016. aug. 6. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Felvevő program:

Fraps (ez sok FPS-t vesz el, viszont jók a felvételek)

Dxtory (asszem ezzel lehet vágni is)

Bandicam

Hypercam


Vágó program:

A windows-nak is van vágó programja, ha nem akartok filmes effekteket, akkor ezt javaslom.

Sony Vegas Pro

Bandicut

2016. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HalkHogen ***** válasza:
Ha pofonegyszerű vágó- és effektprogramot akarsz, akkor szerintem az AVS Video Editor megfelelő. Bonyolultabb, profibb pl. a Sony Vegas.
2016. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,ha kész lesz a film,be fogom linkelni :)
2016. aug. 6. 10:57
 4/7 A kérdező kommentje:

Megígértem,itt is van!

Nem a legjobb,Dee szerintem kezdésnek jó :D

(még a film nincs kész,egyenlőre ilyenek lesznek :D)

2016. aug. 6. 19:57
 5/7 A kérdező kommentje:
2016. aug. 6. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Felvevő programban én is Fraps-re szavaznék.

Igaza van az elsőnek... igaz elég régi felvevő a Fraps, de még mindig az egyik legjobb felvevő program.

(Igaz eléggé eszi az fps-t, mivel nem az optimalizálásáról híres, de kiváló minőségű videókat lehet vele "gyártani".)

Én még a Mirillis Action nevezetű programot ajánlom, ez nem "eszik" annyi fps-t felvétel közben, mint a Fraps, de elfogatható a videó minősége.


Vágó programnak Sony Vegas 13-at és Adobe Premiere Pro CC-t ajánlok.

Sony Vegas-t egyszerű megtanulni, de nagyon szeret kifagyni és órákat renderelni.

A premiere pro használatát nehezebb megtanulni, de gyorsabban renderel és nem "szeret" kifagyni és van hozzá elég sok plugin, effect, animáció...


További szép napot!

2016. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyelőre én bandicammal veszem,ha olyan egy dologból lesz több rész,mert 10 percet enged csak,és bandicut-ot is leszedtem.

De köszönöm szépen,majd megpróbálom! :D

2016. aug. 7. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!