Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok koreai doramákat?

Ajánlanátok koreai doramákat?

Figyelt kérdés
És légyszi írjátok le, hogy nektek (! ) mi tetszett benne annyira.

2016. aug. 7. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Sangsang Goyangi (macskás dorama, filmez.eu-n fent van)

Shut up flower boyband (fiúbandás, kpop bandás dorama. Egyik szereplő belőle L, az Infinitéből (kpop banda). A youtubeon megtalálod)



Ami tetszett bennük: Macska fan vagyok, szóval az első nem kérdés. ˇˇ A macska tetszett benne a legjobban. :D


A másikban ugye az egyik kedvenc szereplőm, színészem L volt, és a megpróbáltatások, amin keresztülmentek, mígnem debütáltak a fiúk. :)


16/l

2016. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ú, köszi ezek jónak tűnnek :)
2016. aug. 7. 21:25
 3/6 A kérdező kommentje:

Amit láttam: Heartsrings, Your beautiful, To the beautiful you, Secret garden, Mary stayed out all night, Coffee Prince, Heirs, BOF, Dream High


Ja igen, jöhet beöltözős is :) (lány lesz fiú vagy fiú lány)

2016. aug. 7. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Faith

City hunter

The King 2 Hearts

Healer

Kill Me Heal ME

Healer

Queen In Hyuns MAn

The Princess Man - nekem ez a kedvencem. A világon a legjobb.

My Grilfriend is a Gumiho - hihetetlenül vicces és aranyos :)

Descendants of The Sun


a most futókből pedig 1 új kedvencem biztos lesz: W-Two Worlds

Illetve nagyon jó meg az Uncontrollably Fond is.


Nekem ezek az abszolút kedvenceim. Nem tudom leírni pontosan, mi tetszett ezekben, összességében mind baromi jó dorama. Nevettetnek, megsiratnak, izgulhatunk rajtuk. Meleg szívvel ajánlom mindet Neked.

2016. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D-Mano ***** válasza:

My fair lady

-Itt a csaj a gazdag (sőt elkényeztetetten viselkedik), és a srác a csóró. Nagyon ilyet még nem láttam ezen kívül. És ez egy kicsit különlegessé teszi a doramát (számomra).


Itazura na kiss: Love in Tokyo

-A menő srác vs. közönséges csaj típusú történetek egyik klasszikus alkotása ezen dorama alapjául szolgáló manga. Ezt az is bizonyítja, hogy több ország (Japán, Korea, Tajvan)is feldolgozta doramaként, sőt van, ahol többször is. Én ezzel a dorama feldolgozással találkoztam először, és szerintem jól átadja a hangulatot (mármint nem a mangáét, hanem a történettípusét)

2016. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hű, azta! azt hiszem, tudom mit csinálok a következő 2 hétben :-)


Köszönöm mindenkinek ;-)

2016. aug. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!