Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha lehetősgéet kapnál ehy...

Ha lehetősgéet kapnál ehy csihi-puhi Piedone film megrendezésére, mi lenne a tematikája?

Figyelt kérdés

Azaz a címe, pl Piedone a ... ellen.

Piedone és a ...-ok.



2016. aug. 8. 23:27
 1/3 sándorjános ***** válasza:
Piedone egy leromlott életű biztonságiőr egy igen drága gyémántot őriz, ám amikor egyszer nem figyelt, ellopták. Ezért kirúgják. A gyémánt megtalálásához egy forró nyomot talál, de nem hisz neki a rendőrfőnök, igy maga indul el a nyomok után, amik egy maffiához vezetnek, akik a rendőröket is megkenték a pénz X százalékával. Piedone igazságot tesz és bebizonyitja hogy képes jól teljesiteni a kötelességét és rendbeszedni magát, újra koncentrálni egy feladatra.
2016. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, azt hittem hogy pl Piedone a migránsok ellen, vagy ilyesmi.
2016. aug. 9. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos erre már nem lenne lehetőség, mert Bud Spencer idén júniusban meghalt, és ha jól tudom már amúgy is pár éve nyugdíjba ment. Például olyan filmet rendeztem volna, ahol Piedone és Ötvös Csöpi valamilyen formában együtt dolgoztak volna. Vagy olyat, ahol a már nyugdíjas, vagy az éppen nyugdíjba vonuló Piedonét megkérték volna, hogy még utoljára oldjon meg egy fontos ügyet. Az előbbinek ez lehetett volna a címe, hogy Piedone a magyar tenger partján , az utóbbinak pedig Piedone utolsó ügye.
2016. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!