Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek, mit...

Milyen sorozatot nézzek, mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Először is, tudom, hogy ez egy gyakran ismételt kérdés, de a türelmet előre is köszönöm! :D

Nos, ma fejeztem be a Supernatural 11. évadát, és már tűkön ülve várom a kővetkezőt, csak hát addig nem maradhatok "nézni-való" nélkül, szóval ha tudnátok ajánlani valamit...

A Vámpírnaplókat néztem, de valahol az ötödik évadnál abbahagytam időhiány miatt, viszont így annyira nem bánom, hogy egyre több helyen olvasom, hogy a lényeges szereplők, Nina, Ian, kilépnek. A The Originalsba is szintén belekezdtem, de nem igazán fogott meg, ugyanígy az American Horror Story. A Tru Bloodot néztem még egy ideig, de azt is egy idő utan elhanyagoltam, és őszintén nem hajt nagyon a vérem, hogy folytassam. Ja, a Trónok Harcából pedig még egy részt sem láttam, nem azért, csak előbb úgy döntöttem a könyvekhez nyúlok hozzá, aztán a sorozat, még mielőtt valaki ajánlana... :)

Valami olyasmi "kellene" ami így beszippantja az embert vagy nem is tudom, ilyen más világot nyújt, természet feletti is lehet, amúgy tökre bejönnek az okkult dolgok, de igazából bármit szívesen nézek, ami tetszik :D

Előre is köszönöm!



2016. aug. 9. 01:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
nem tudom, ez szükséges-e, de: 17/L
2016. aug. 9. 01:08
 2/16 anonim ***** válasza:
banshee nem tudom milyen én is csak most kezdtem el
2016. aug. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A 8.evadbol lepett ki nina, addig szerintem nezd tovabb.. ian <3

En a szuletett felesegekert vagyok oda, vicces, es nagyon lekotott, volt hogy 0-24ben neztem, 2 10 perces szunettel.:d

dr house, a nevem earl, jin szerint a vilag, igy jartam anyatokkal, hannibal, sons of anarchy, archer (ha meg ide lehet sorolni)

2016. aug. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
33%
Te 100
2016. aug. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
74%
The 100-at akartam írni csak a telefonom automatikusan kijavít mindent.
2016. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ú, köszönöm! Mindjárt meg is nézem, mit lehet tudni ezekről! :)

Amúgy, azt nem említettem, de azért köszönöm, hogy az így jártam anyátokkal, agymenők, modern család, ezeket néztem, illetve még most is nézem, csak tudod, ezeket így akkor, ha valami "lazára" vágyom vagy valami :D

2016. aug. 9. 01:18
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem sosem fogott meg egy sorozat sem annyira,hogy 4-5 resznel tobbet megnezzek de most van 1-2 sorozat ami nagyon 'beszippantott':)

-Orange is the new black ( szemelyes kedvencem)

-Eye candy

-Az uralkodono

-Eszleles ( kicsit mar unom de ha leulok megnezni egy reszt utana jon meg 2-3 resz csak ra kell venni magam..)

-Rejtlejek ( izgalmas , masik kedvenc..)


Talan meg ;

-Mr.Robot

-Simlis spinek

-Kinos

-Teen wolf



Remelem talalsz valami kedvedre valot es ne haragudj az ekezetek miatt , telefonrol vagyok.. :)

2016. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

The 100

Under The Dome

2016. aug. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gotham (ha bírod a szuperhősöket)

Shameless - Szégyentelenek

2016. aug. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak vàmpiros és hasonlók jöhetnek szóba nàlad?Én a török sorozatokért vagyok oda(na nem a szulejmànért, az szàmomra követhetetlen xd bàr van benne egy jó pasi *.* ) pl. most ment Kivanc sorozata, a Duna tv-n, Szerelemben, hàborúban vagy régen tiltott szerelem vagy animàciós sorozatokat szeretem Family guy Archer stb. Szitkom sorozatok is jók , sajna olyat amit te irtàl nem tudok, max ha esetleg belekukkantanàl ezekbe., bàr nem hiszem, hogy tetszene..esetleg Trónok harca, azt mondjàk jó(Agymenőkben is szóba kerül)
2016. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!