Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek ezek a Looney Tunes...

Melyek ezek a Looney Tunes (Bolondos dallamok) epizódok?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban sok ilyen kis Looney tunes epizódot láttam, videókazettára voltak felvéve. Szeretnék újra megkeresni közülük néhányat.


1: Egy világító toronyban játszódik. A fény bevilágít az egérlyukba, az egér pedig nem tud aludni, ezért folyton kikapcsolja a fényforrást. Szilveszternek az a feladata, hogy elkapja az egeret.


2. Egy macska festékes lesz, amitől olyan lesz, mint egy borznak. A borz pedig egyből szerelmes lesz belé. Azt hiszem ilyen több is van, de ebben egy múzeumban üldözi macskát, a bűztől pedig elolvadnak a szobrok.


3. A dadogó malac akar megszállni egy hotelben, de már csak egy szoba van, amin meg kell osztoznia Dodó kacsával, aki az őrületbe kergeti őt, és nem hagyja aludni.


4. Szilveszter egy egeret üldöz, de közben megjelenik egy kenguru, amit hatalmas egérnek vél.


5. Tapsi-hapsi és Dodó azon veszekednek, hogy kacsaidény van-e vagy nyúlidény.



2016. aug. 10. 15:10
 1/4 NudlikA9553 ***** válasza:

Nembisztos hogy ezek mind benne vannak ebben a linkben, de nekem úgy rémlik hogy amiket felsoroltál abbol egy-kettő benne van. Ha rosszúl emlégszek akkor elnézést..


Link:⤵

[link]

2016. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Lighthouse Mouse (1955)

2. Nem vagyok benne biztos, mert tényleg több is van. De szerintem a Louvre Come Back to Me! (1962) c. epizód.

3. Porky Pig's Feat

4. Hippety Hopper

5. Rabbit Fire

2016. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, a 3. nem az, amit írtam, hanem Daffy Duck Slept Here.


Azok a videokazettáid még megvannak?

2016. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Nem hiszem, hogy még megvannak, de akkora rumli van a padláson, hogy még az is megeshet. :)

2016. aug. 21. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!