Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A BBC sorozat Sherlockjának...

A BBC sorozat Sherlockjának horoszkópja illetve aszcendense mi lehet?

Figyelt kérdés

Mielőtt választ írnál: TUDOM, hogy nem valós személy. TUDOM, hogy sokan ellenszenveznek az asztrológiával, DE szerintem ez egy JÁTÉK és engem érdekel a téma. Ettől még NEM VAGYOK IDIÓTA. Aki ezt a kérdést elolvassa, NE oktasson ki,de főleg ne SÉRTEGESSEN! Köszönöm!


A saját véleményem a kérdéssel kapcsolatban:


Szerintem Sherlock itt is Bak napjegyű lehet, ahogy ( elvileg ) az eredeti karakter is Bak.

Olvastam, hogy a legvalószínűbbnek azt tartják, hogy az aszcendense Vízöntő. Érdekelne erről mit gondolnak mások? Akik esetleg ismerik a sorozatot vagy a karaktert passzolónak tartják a Bak napjegyet és a

Vízöntő asc-t?


Szerintem még lehet Bak/Bak vagy Bak/Nyilas, de esetleg Bak/Skorpió is. Még Bak/Rák is...


Kíváncsi lennék, hogy más, akit érdekel az asztrológia, mit gondol a tippjeimről, illetve milyen jegyűnek látja Sherlock...


Az értelmes válaszokat, megjegyzéseket előre is köszönöm!


Ui: szívesen beszélgetek, játszok ilyet más fiktív karakterekkel kapcsolatban is, ha van olyan aki szintén

szeret hasonló témával foglalkozni!



2016. aug. 10. 15:57
 1/1 csillagszuletik válasza:

Szia ! Szerintem van valami abban, amit mondasz a bak jeggyel kapcsolatban. Valahol olvastam, hogy január ötödikén van a születésnapja. És, úgy-e tudjuk, hogy Sir Arthur Conan Doyle nagyon sokat foglalkozott a spiritualizmussal, így lehet, hogy nem hiába választotta ezt a dátumot. Az asztrológiában általában három uralkodó jegyet és bolygót határoznak meg. Ezek: a napjegy, az egóé, a Holdé, és az aszcendens. A Nap az egónak, a Hold az érzelmeknek, az aszcendens meg annak felel meg, hogy milyennek látnak minket az emberek, és hogy milyen életfeladatot kell betöltenünk. Szerintem a Skorpió hatása is nagyon erős. És igen, a rákkal is egyetértek, mert maga a színész, aki őt játssza is ez alatt a jegy alatt született, és ő a Rák szempontjából akarja megérteni és bemutatni Sherlock személyiségét. De szerintem játszik még a Szűz és a Halak is .


U.i. : Én is nagyon örvendek, hogy végre van valaki, akivel ezt meg leht vitatni. Ha akarod, akkor e szerint a három szempont szerint megvitathatjuk,hogy melyik szempontnak melyik csillagjegy felel meg. :)

2016. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!