Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ennyire igénytelen ez a...

Miért ennyire igénytelen ez a sorozat kritikás oldal?

Figyelt kérdés

sorozatjunkie.hu

Kerestem már rá pár sorozatra, kíváncsi vagyok magyar véleményekre is. Na ezt az oldalt mindig feldobja, de mindig csalódok.

Nagyon összeszedetlen és igénytelen az egész. Hogy létezhet ez? Mintha egy angol szöveget eresztettek volna át egy google fordítón.



2016. aug. 13. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem kérdés, ez egy panasz. Erre nem választ, vagy megoldást vársz, hanem egyetértést.


Ha nem tetszik egy oldal, ne látogasd, mert nem sokat tehetsz a létezése ellen, ellenben helyette kereshetnél és látogathatnál neked tetszőket. Ez olyan, mint amikor a buta zsémbes nyugger egész nap nézi a kereskedelmi csatornákat, és rinyál, hogy mekkora szenny ez egész. Miközben el lehetne kapcsolni... Persze, valahol ki kell rinyálnunk magunkat, én pl. a Lángoló Gitárok nevű zenei webmagazinnak nevezett trágyáról tudok sokat őrjöngeni, viszont

1. Miután bennem kialakult ez a vélemény, soha többet nem néztem fel arra az oldalra.

2. Nem írogatok ide kérdésnek álcázott rampage-eket, hogy aztán mindenki jól egyetértsen velem, mert ez nem az a hely. Ez az oldal kérdésekről és válaszokról, tanácsokról, meg véleményekről szól. A te kérdésed pedig, mint már mondtam, nem kérdés, hanem már egy vélemény. Vagy... valami olyasmi...

Ha úgy írtad volna ki, hogy "Mi a véleményetek a sorozatjunkie.hu-ról?" arra azt mondom, oké, de ez így eléggé a "ki a példaképed, és miért épp Lenin"-eset.


Esküszöm nem kötekedni akarok, vagy ilyesmi, csak te nem tűnsz akkora retardáltnak, mint azok, akik általában az ilyen fantasztikus kérdéseket kiírogatják, ezért is vettem a fáradságot, hogy ezt leírjam...

2016. aug. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó egy mondatért normálisan válaszolok. Szóval minden új sorozat címet amit érdekesnek találok egy kép alapján, vagy egy videó alapján beírom a googlebe, kíváncsi vagyok rá, hogy miről szól pontosabban, és "hozzáértők" véleményére.

Ezek a sorozatok általában itthon kevésbé ismertek, így 90%-ban a fent említett oldalra találtam rá elsőre.

Ahányszor rákattintok egy kritikára, mindig csalódok, ezért nem is kezdek el jobban böngészgetni az oldalon. Eltelik egy-két hét, újra keresek, megint rákattintok, mivel más magyar nyelvű nincs. Újra csalódok.

Azonban reménykedek, hogy hátha más szerző írására kattintok, aki normálisabb, de semmi.


Szóval a kérdésem egy olyan kérdés, amiben kinyilvánítom a véleményen, ennek ellenére lehet cáfolni, vagy egyet érteni is. A kérdés ott van, hogy miért igénytelen?

Miért nincs saját maguk felé elvárásuk? Hogy létezhet ez így? Ők nem veszik észre, hogy nagyon a minimális szint alatt van?

Általában az ilyen oldalak, pár hét után meghalnak. Azonban ez megy, és születnek az írások ezrével. Akkor gondolom csak van rá igény.

2016. aug. 13. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magam nem tudok sokat arról az oldalról, viszont maga a jelenség, amit írtál nem csak náluk áll fenn, hanem számtalan weblapnál, és szerintem elég egyértelmű a dolog miértje (ezért is gondoltam, hogy ez is csak egy céltalanul dühöngő kérdés, amivel tele van ez az oldal). Akár tudja magáról egy weblap készítője, hogy igénytelen, amit csinál, akár nem, az eredmény gyakorlatilag ugyanaz, nagyon más opció meg nincs, hogy miért lehet egy oldal látványosan rossz. A sorozatjunkie-t több, mint huszonötezren lájkolják a facebook-on, ráadásul konkurenciája nem igazán van, innentől kezdve akár hisznek magukban, csak nem megy nekik, akár csak kihányják a netre, ami eszükbe jut, a lényeg és a végeredmény a közönség pontosan számára ugyanaz. És hogy ezek az oldalak meghalnának hamar? Nem mondanám. Máig tele vagyunk rosszabbnál rosszabb webmagazinokkal, híroldalakkal, humorblogokkal, melyek semmi értékelhetőt nem mutattak fel, csak olyan korán kezdték, meg akkora szerencséjük volt, hogy az magyar virtuális közösség kikiáltotta őket egyeduralkodónak a maguk műfajában, és onnantól kezdve bárki próbálkozott hasonlóval, nem járt sikerrel. És erről részben az a mentalitás tehet, amit rólad feltételeztem. Rendszeresen fennáll, hogy konkrétan az olvasóik utálják őket, és mégis olvasók maradnak. A már fenn említett Lángoló Gitárok gyakorlatilag naponta lehoz olyan cikkeket, mint pl. mikor Jack White-ot elküldték a p#csába (szó szerint így), mert kezdett egy projektet, amit ők pusztán a műfaj miatt hallgatás nélkül utálnak, és ez nem túlzás a részemről, hanem konkrétan így volt, és bár mindenki a kommentekben közölte a cikkíróval, hogy ezt igazán nem kellett volna (a többség természetesen hasonló stílusban fogalmazott, mint a cikk), ugyanúgy máig kommentelnek, mert néha a bloggerek olyan előadókat pocskondiáznak, akiket ők is utálnak. És igaziból elképzelni sem tudom, mit kéne tenniük ahhoz, hogy a közönségük elhagyja őket. Ezen jelenség kapcsán magáról a gyakorikérdésekről is tudnék pár dolgot mondani, de mikor utoljára ilyet tettem, IP ban lett a jutalmam, úgyhogy most inkább nem mennék bele. :)
2016. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a kérdés és komment alapján nem jött le, hogy mi is olyan igénytelen benne. A kritikák milyenségével van baj, alaptalan hülyeségeket írnak, rosszul fogalmaznak, rossz a helyesírás, nem tetszik a kritikák formázása, vagy pontosan mi? Én nem vagyok nagy sorozatnéző, ezért nem böngészem gyakran ezt az oldalt. Ennek ellenére nekem is vannak vele kisebb problémáim, de az eddig általad leírtak alapján nemigen tudok mire reagálni, cáfolni vagy egyetértést kifejezni. Miben csalódtál annyira?


A Sorozatjunkie egyébként befogad kritikákat bárkitől, olyan műsorokról is, amiket korábban már kiveséztek, szóval ha egy számodra jobban megfelelő írást akarsz ott látni, akár te is beküldhetsz egyet.

2016. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a sorozatjunkie a legigénytelenebb kritikás oldal.Sőt nem is kritikákat írnak csak fikáznak mindent.Én már rég nem járok arra az oldalra mert már szánalmas ami ott megy.
2017. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!