Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdekelne, hogy tudtok e...

Érdekelne, hogy tudtok e pszichológiai filmeket ajánlani?

Figyelt kérdés

Amiket láttatok már és tetszett is. Ha tudtok ajánlani megkérhetnélek titeket, hogy véleményt is írjatok hozzá pár mondatban, hogy nektek hogy tetszett.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. aug. 14. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Fekete hattyú-t láttam, azt nagyon ajánlom. Jó film volt, végigizgultam, és voltak benne kellően sötét részek is. Szépen bemutatta a főszereppel járó paranoiát, és a megfelelési kényszer hatását. A Király beszédét is láttam, bár az ne tudom mennyire illik ide, de az is nagyon tetszett, főleg mert akkoriban volt egy dadogós jóbarátom, így sikerült átéreznem, milyen is neki.


Illetve itt egy IMDb-s lista, hogy mik a legnevesebb pszichológiával foglalkozó filmek, asszem a film adatlapjának alján szöveges értékelések is vannak.

[link]

2016. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mit értesz Pszichológiai film alatt azt nem tudom, de írok párat:

Egy makulátlan elme örök ragyogása: Jim Carry egyik komoly filmje, kissé elvont, de alapvetően a párkapcsolatokról szól, nekem kb kedvenc romantikus filmem, nagyon szép film.

12 dühös ember: ennek több verziója is van, én a legrégebbit ajánlom, ha megtudod szerezni. Egy amerikai esküdtszék üléséről szól ahol el kell dönteniük egy fiatal srácról, hogy bűnös-e, vagy ártatlan. Az egész film kb egy szobában játszódik, de nagyon érdekes/élvezhető és végig leköti az embert, remekül van megírva.

2016. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!