Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az hogy egyre...

Miért van az hogy egyre kevesebb horror filmet szinkronizálnak?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre hogy egyre kevesebb horror filmet szinkronizálnak. Vagy csak már nem nagyon töltik fel őket a netre szinkronssan?

2016. aug. 16. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert a horrorfilmek szarok csak erőszakkal meg csöccsel tudják lenyügőzni a nézőket.Nem mint a valóban ijesztő filmek Pl:Radírfej,Alien...
2016. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha értem.. ez amúgy igaz. Akkor írnál nekem pár jó horrort?
2016. aug. 16. 14:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Ami ijesztő ahogy írtad
2016. aug. 16. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

A horror rétegműfaj, így nem feltétlenül éri meg szinkronizálni. Tudom, ezt sokan sznobériának veszik, de azért csak leírom: feliratosan amúgy is élvezhetőbbek, mivel az eredeti hang sokat tud adni a filmhez. Természetesen vannak igazi klasszikus szinkronok, de pl. horrorfilmek esetében nincs számomra ilyen.


Ha jó horrort akarsz, akkor nézd meg Dario Argento korai munkáit, az újak közül meg az Insidious 1-3-at meg a Sinistert!

2016. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Stephen King filmjeit is szeretem amúgy
2016. aug. 16. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos azért szinkronizálnak egyre kevesebb horrort, mert a horrorfilmek java már messze nem A, sokkal inkább B-C kategóriás művek, amikre nincs akkora kereslet.


Ha tényleg kimondottan ijesztő horrorokat akarsz akkor


1. 2004-es thai Shutter (messze a legijesztőbb szellemes horror, emellett nálam a legijesztőbb film is)

2. REC (Zseniális kézi-kamerás horror, műfaján belül abszolút első számú found-footage)

3. Úgy fent, mint lent (szintén nagyon igényes kézi-kamerás, csak a francia katakombákban játszódik, klausztrofób és hangulatos)

4. 2003-as Zsákutca (szinte az egész film egy erdős kocsiúton játszódik, nagyon sokat kihoztak belőle, nagyon hangulatos)

5. Insidious (az utóbbi évek messze legijesztőbb amerikai filmje)

6. 1973-as Wicker Man (egy nagyon jó klasszikus nyomozós-horror, szintén nagyon hangulatos és izgalmas)(ennek van egy remake-ja, de az az eredeti közelében sincs)

2016. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!