Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Durarara...

Mi a véleményetek a Durarara című animéről?

Figyelt kérdés

én most a 8.-ik epizódnál tartok és.. nem értek semmit, és eléggé unalmas is. a részek alatt a kommentekben mások szerint is ilyen, szóval úgy tűnik ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül.

viszont én másra számítottam, és elég szomorú vagyok, mert csalódtam. mármint azt hogy nem értem biztos az én hibám, de nem hiszem el, hogy miért ilyen unalmas. szinte végig csak narrálás megy, és semmi közvetlen akció, csomó mesélés, stb.

lesz izgalmasabb is? vagy az összes 24 epizód ilyen lesz?


2016. aug. 16. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Különösképp engem sem nyűgözött le shizuot meg a másik csávót akit shizuo folyton megakart ölni őket bírtam de a többi szereplő engem nem is érdekelt különösképp nálam abszolút egyszer nézős anime volt túl lehetett élni de ennyi :D
2016. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jah amúgy nekem is kb.

csak sajnálom, hogy itt tartok, mert most nagyon szenvedősen megy, alig bírom magam rávenni hogy folytassam, de közben meg bennem él a remény, hogy lehet még jobb is:D mert annyira vártam már, meg annyi jót hallottam róla. meg előtte láttam belőle a király akció jelenteket, erre kiderül hogy az 2-3 akciójelenet kb az összes élvezhető rész az animében.

azt hittem hogy az egész olyan lesz, hogy van a két kezdő főszereplő aztán mindig jön izaya és valami balhét okoz, bunyó lesz, aztán meg végül jobban megismerjük vagy hasonló. így tök szívesen néztem volna. de a valóságban meg tökre nem ez, és most hogy már a 120ik szereplő tűnik fel egy rész erejéig, ráadásul tök felejthető időhúzás, teljesen elveszi a kedvem. remélem a továbbiakban majd jönnek az akciódúsabb részek

2016. aug. 16. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. Ha akcióra vágysz, akkor ez nem a te animéd, vannak benne elszórt verekedések, vagy Shizuo eldob pár automatát, de abszolút nem ezeken van a hangsúly, mint mondjuk egy shounenfight animénél. A vége valamennyivel izgalmasabb lesz ilyen téren, ha jól rémlik. Igazából maga a történet se sok idő, egy-egy napot mesél el a különböző szereplők szemszögéből, közben bemutatva a szereplőt is. Engem teljesen lekötött, mert tényleg az elejétől a végéig ülni kellett, és figyelni, mert sok apróság, elejtett utalás nyer jelentőséget a végén. A sok narrálás pedig azért van, mert az anime light novel adaptáció, abból is olyan, aminél tényleg a történetmesélésen van a hangsúly. Talán a Monogatari Series az, ami hasonlóan van felépítve, és megmondom őszintén, abban sokkal több a narrálás, sőt, még a képernyőn is megjelennek mondatok közben (általában 1 másodpercig tartanak, de gyakran hozzáadnak a történethez plusz információkat). Ezt csak azért hoztam fel példának, mert van azért a Durararánál durvább anime is ilyen téren.

Ha nem tetszik, akkor azt mondom, hogy ne erőltesd. Ennél az animénél tényleg ülni kell, figyelni az információkat, amik aztán később összerakódnak, ha unod, akkor egyszerűen nem neked való ez a stílus. Vagy esetleg később érdemes megpróbálkozni vele (szintén Monogataris példa, nekem például a Bakemonogatari nem annyira tetszett, de érdekelt a Second Season, így végül, miután láttam vagy 200 animét, újra elővettem, és sokkal jobban tetszett, mint régen).

2016. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ez fent va valahol magyarul? csakmert sehol nem találom,vagy legalább valami biztoságos letöltés nélküli angolportál is megteszi
2016. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!