Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Melyik Joker volt...

Szerintetek Melyik Joker volt a legjobb?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a Suicide Squadot és az új Joker nem nagyon győzött meg!Ellentétben a 2008-as Dark Knightnál Heath Ledger alakítása fantasztikus volt de ez az új Joker nem tűnik az igazinak!Nektek mi a véleményetek erről? Ki alakította jobban Jokert Jared Leto vagy Heath Ledger?(És ne más filmeket nézzünk mivel Jared letót szeretem mint színész de valahogy nem hozta olyan jól ezt a Jokert!Tehát csak Joker kapcsán írjatok ne más megítélésből!)Illetve azt is megköszönném ha odaírnátok miért az adott személyt preferáljátok hátha valamivel felnyitjátok a szemem.


Előre is köszönöm!



2016. aug. 16. 21:45
1 2
 11/16 anonim válasza:
82%

10 perc alapján megítélni egy ilyen szintű karaktert, mint Joker, elég merész.

Persze, alapból többet szerepelt volna a filmben Leto, ha a nagy részét nem vágták vona ki... innen is taps a Warner-nek. Idióták..

Heath Ledger féle Joker nem igazán volt hű a képregényekhez, még kinézetileg sem. Ő a maga egyszerű, hétköznapi módján baszott oda ahogy kell. Nem véletlenül kapott posztumusz Oscar-díjat.

Aztán jött Leto, a legképregényhűbb Joker. Valójában felesleges hasonlítgatni egyiket a másikhoz, hiszen a Jokernek, mint karakternek rengeteg féle megvalósítási módja van.

Engem teljesen megvett a Jared Leto féle Joker. Ahogy kinéz, ahogy nevet, ahogy beszél... szerintem teljesen rendben van. Bár erősen hozzá kell tennnem, hogy CSAK eredeti nyelven érdemes megnézni az összes filmet, melyben Joker szerepel. Valahogy Stifler hangja rohadtul nem illett Letóhoz, a fordítás pedig még rá is tett egy lapáttal.

Tehát szerintem Leto (egyelőre) nem jobb mint Ledger, de nagy a potenciál benne. + Joker elengedhetetlen Batman nélkül, és ugyan ez fordítva. Tehát majd csak egy Leto Vs Ben Affleck harc után tudok csak teljes véleményt mondani, hogy ki is a legjobb Joker. :)

Annyi örömünk talán lehet, ha év végén kiadják majd a bővített változatot, benne az összes kivágott Joker jelenettel, s majd talán akkor jobban megszeretik az emberek.

Ezeknek a kivágott részeknek Leto hangot is adott, sőt, átverve érzi magát.

Megjegyzem jogosan.

Itt van például ez -> [link]

Kegyetlen jó jelenet lehetett volna... :(

2016. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nekem Ledger a best :D A 2016-os Joker olyan "túlmodernesített"
2016. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az új Joker - Jared Leto - fangirlöknek készült, rajongói sikolyokat hallok szinte ha nézem. Nekik jó mert olyan kis Cukcsi mukcsi....
2016. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ledger egy teljesen újragondolt filmben, teljesen új Jokert játszott. Az a film alapvetően jó és van egy fix hangulata, amibe egyébként szerintem Nickolson vagy Jared Leto is remekelhetett volna. Az új film ezzel szemben a sikertelenűl komoly, s komor batman v superman bukása miatt újra lett vágva, meg minden. És amúgy sincsen fix hangulata amihez Jared alkalmazkothatott volna, illetve a bent maradt jeleneteí és dialógusaiis bénák, de erről nem csak a színész tehet
2016. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

Nekem Jared Leto-volt a legjobb Joker.

És igazából mindenért. Ezt ennél egyszerűbben nem tudnám leírni. Én imádom magát a Joker karaktert, de elötte akárhányat láttam legyen szó filmről v meséről valami mindig hiányzott. A Jared féle Jokerben ez a plusz meg volt! Kellőképpen örűlt,psychopata,gonosz és megalómániás. Jól néz ki, és hiteles. Szerintem ő olyan "21.századi" Joker. Kevesen tudják de a Leto féle Jokert azt egy képregényből kiemelt horror Joker alapján mintázták. Csak kiegészítették 1-2 dologgal. Ezért is lett olyan "ijesztő". No szemőldők,fém fogsor...stb. A másik amit kevesen tudnak az pedig az hogy neki rengeteg jelenetét kívágták(!) full indokolatlanul. Pedig elég sokat készűlt rá,hónapokig benne volt a karakterben. De végűl az SQ-ba kb 5 perc kerűlt bele, amitől full értelmetlen lett a nézők szemében, sajnos.

Nagyjából ennyi, amit eltudnék mondani. Nekem ő a tökéletes Joker.

2018. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jared Leto 😃
2019. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!