Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális, hogy férfi létemre...

Normális, hogy férfi létemre a Szerelmünk lapjai film jó pár jelenetén elkezdtem sírni?

Figyelt kérdés
Még ha a zenéjét is meghallom, akkor is kijön egy pár könnycsepp a szememből.
2013. ápr. 6. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem,de nem mondom,hogy "rossz" ember lennél miatta. Érzékenyebb típus vagy gondolom,de azért szerintem ne nagyon hangoztasd ezt baráti körökben :)

Akkor lenne ciki,ha homokos lennél,de gondolom nem vagy.

2013. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van nekem is pár film, amiből ha csak meglátok egy képet, olvasok róla, vagy a zenéjét meghallom, akkor 'beleborzong' a lelkem. :) De sírni azért nem... Szóval ezt jobb, ha titokban tartod, mert b*zinak fognak nézni. :) De amúgy szerintem is csak érzékenyebb lehetsz.
2013. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Homo nem vagyok, csak nagyon rég láttam utoljára romantikus filmet, akkoriban elég alacsony volt az érzelmi intelligenciám így nem is szerettem őket. Egyszerűen nagyon megfogott a film, lehet azért mert én is egy hasonló párkapcsolatot keresek.
2013. ápr. 6. 14:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Barátaimnak meg elmondtam, hogy megsirattam a filmet és nem csodálkoztak egyáltalán, mert szerintük is nagyon meglehet siratni, de emiatt nem szégyellem magam, sőt inkább büszke vagyok magamra, mert tudnék szeretni.
2013. ápr. 6. 14:23
 5/8 anonim válasza:

Érzékenyebb vagy, ennyi.


Nekem meg a Marley meg én, meg a Sorsvonat végén lett könnyes a szemem. :P ...de nem szoktam elmondani az ilyesmit.



21/f

2013. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó dolog, te legalább ki tudod mutatni és büszkén felvállalod az érzéseidet a legtöbb férfival ellentétbe.
2013. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos :) Én nem nevetnélek ki, (bár lány vagyok), mégha a haverom lennél sem, mert tényleg érzelmes film, nem egy gagyi csöpögős szemét.
2013. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aranyos:)

azon a filmen meg...fú én igaz,hogy lány vagyok,de szabályosan bőgtem:")

2014. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!