Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok Koreai drámákat?

Ajánlanátok Koreai drámákat?

Figyelt kérdés

Egy feltètelem van:a lány ès a fiú kezdetben utálják egymást majd szeressenek egymásba Ja ès mèg egy a vège legyen happy end

Ès lèci leírnátok hogy mi tetszett abban a doramában?

Nem muszàly hogy Koreai legyen.



2016. aug. 18. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
én tudom ajánlani a koreai drámákat de az amit leírtál nem jellemző rájuk, de talán a Lopakodó lelkeket nézd meg.
2016. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Okè köszi
2016. aug. 19. 08:02
 3/9 D-Mano ***** válasza:

Hana yori dango (Boys over flowers)

-eredetileg manga, van belőle anime feldolgozás, meg doramaként feldolgozta Japán, Korea, Tajvan, és talán még Kína is.

-ha valamiből van japán feldolgozás, akkor inkább azt választom, így itt is csak a japán doramaról nyilatkozhatok: az elit gazdag suliban ott tanul a csóró főhősnő, és összetűzésbe kerül a suli legmenőbb bandájának "vezéralakjával", aki a legellenszenvesebb figura is egyben. Ebből az alaphelyzetből sokat ki tud hozni a dorama hol drámai, hol mulatságos jelenetekkel- nekem ezért tetszett. (ja meg persze, mert szemrevaló a főhősnő)

2016. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Pasta! Ezt nézzd meg! ;) Koreai dorama és nagyon jó :)
2016. aug. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Secret Garden - itt a lány utálja a srácot
2016. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek tajvani drámákat is írhatók ha tudtok ès van kedvetek
2016. aug. 19. 19:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Boys Over flowerst tajvani változatát hol tudnám megnézni??
2016. aug. 19. 19:25
 8/9 D-Mano ***** válasza:

A tajvani változat címe: Meteor garden.

Angol felirattal fent van youtube-on is: [link]


Videokhoz való magyar felirat elvileg van itt, de nem vagyok egy agy letöltögetős, így azt nem tudom, hogy a nyers videó honnan szerezhető be: [link]

2016. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okè köszi
2016. aug. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!