Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek 1 év eltelte...

Mi a véleményetek 1 év eltelte után a Dragon Ball Super-ről?

Figyelt kérdés
Jelenleg 55.rész után vagyunk túl és arra lennék kíváncsi kinek mi a véleménye. Jöhet hideg meleg.

2016. aug. 22. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az én véleményem: Az első kb. 20 rész jó lett volna HA nem az Istenek Harca és az F, mint Feltámadás movie-t vetítették volna le újra... Kicsit vicces volt, hsizen ezeket a jeleneteket már láttuk a movie-k ban is. Egyébként a Bills-sama részek kifejezetten jók voltak, de az arany dermesztőt erőltetettnek tartottam, ráadásul az túl rövid is volt. Black Goku részek szintén kifejezetten jók, habár legbelül mindenki örült volna egy gonosz Goku-nak a másik univerzumból, és nem pedig egy Kaioshin ügyködésére, de azért így sem olyan rossz. A Blue SSJ szint szintén jó, egy bajom van vele, a párhuzam: nincsenek sorrendbe a szintek, hiszen Vegita nem érte el az SSJ3-at, akkor hogyan tudott átváltozni erre a szintre?! Ez kicsit ellentmondásos.
2016. aug. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kellemes, szórakoztató limonádé gyerekeknek, nem szabad tőle többet várni. Először nem hittem benne, de aztán rákaptam végül.
2016. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Vegita nem érte el az SSJ3-at, akkor hogyan tudott átváltozni erre a szintre?!"


Az SSJ Blue-nak semmi köze nincs az SSJ3-hoz.

2016. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem hiányzik a sorozatból a kellő komolyság. Hiszen anno a Z-ben is mikor új ellenfél volt akkor eléggé nagyon volt általában az idegesség, az adrenalin stb. Most, meg teljesen más az egész. Goku pedig iszonyatosan buta és gyerekes, egyáltalán nem ilyen volt. Minimális erőszak és vér is hiányzik, azért az is meg dobta valamennyire a harc jeleneteket, az erőszakosabb beszólásokkal együtt. Ez a Zeno-sama-s rész is eléggé nevetséges volt remélem, azért nem szó szerint játszani fogna,k mert attól biztos, hogy dobnék egy hátast. Kicsit ódzkodva, de várom mi lesz ebből, valamint a Black Goku-s harcból.
2016. aug. 22. 10:07
 5/16 Kenzo Tenma ***** válasza:

#1 Vegeta akkor erősödött fel mikor Whis edzette gondolom.


Kérdésre válaszolva, nekem nagyon tetszik, viszont az gáz, hogy csak heti egyszer van rész és akkor sem mindig. :D Goku egy kicsit szerintem is idétlen, de hát ez van. Zeno sama meg szerintem nagyon komolytalan a rangjához képest ezzel a hanggal meg megjelenéssel.

2016. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Zeno sama meg szerintem nagyon komolytalan a rangjához képest ezzel a hanggal meg megjelenéssel."


Szerintem egyáltalán nem. Az isten karakterekek nagyon jól lettek megformázva. Gondtalan életük van, a legnagyobb problémájuk, hogy szerezzenek finom kaját és ne unatkozzanak. Hogy mi lesz a halandókkal azt leszarják. Esznek, alszanak, mesét néznek.

2016. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez a része okés, de a mindenség ura és legerősebbje egy gyerekhangú fél méter magas kis robotszerű cucc kell legyen? Semmi erőt nem sugároz.
2016. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Semmi erőt nem sugároz."


Az a jó ha nem sugároz erőt.


https://www.youtube.com/watch?v=rOtx4fPVFSk

2016. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem szó szerint értettem. Ránézel és nincs semmi tekintélytparancsoló benne. Ennyi erővel monaka is lehetne a mindenség ura.
2016. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Ránézel és nincs semmi tekintélytparancsoló benne."


Mégis mindenki fél tőle. És nem is ok nélkül. Kitörölt eddig 6 univerzumot a 18-ból.

2016. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!