Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megéri megnézni az Amerika...

Megéri megnézni az Amerika Kapitány filmet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy megéri! Az összes Marvel filmet megéri megnézni.

Viszont én azt tanácsolnám, hogy az Amerika Kapitány 1 előtt nézd meg a 2-t. Én is úgy voltam vele, és a 2 nagyon-nagyon tetszett. Később néztem meg az 1-et, és hát... nem volt az olyan rossz, de ha azt látom elsőnek, akkor lehet nem lett volna kedvem megnézni a 2-et (ami viszont hangsúlyozom nagyon jó!!)

2016. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy kedveled-e a Marvel képregény-filmeket.

Vagy hogy magával a képregénnyel mennyire vagy képben (na ez most tökjól hangzott).

Mert akkor igen, szerintem elég jól meg vannak csinálva.

Legalábbis nekem ez a véleményem, nekem eddig az összes Marvel film bejött a 2008-as Vasember óta.

Ja, és az ELSŐ részt nézd meg először, mivel mindkét rész ugyanolyan jó, meg persze történetileg is ez a helyes sorrend.

2016. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a Marvel filmeket. Mindenki panaszkodik hogy nem jó film, nincs jól összerakva, stb. 15/L
2016. aug. 22. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Amerika kapitány mint "értelmes film"? Ki kell ábrándítsalak nyuszifül, a Győzike show-nak és az Amerika kapitánynak gyakorlatilag azonos a célközönsége, kivéve, egy olyan kisgyerek esetében, aki amúgy normális nevelést kapott, de mint mesét megnézi, de 14-16 éves korában legkésőbb kinövi. De nyugi, nálad ilyesmiről szó nincs.
2016. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma szerencsére, nekem például bejött! Igaz, még csak az 1. részét láttam, de a napokban megnézem online a folytatást is.
2016. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Totál más a célközönség XD. A Győzikén és az ahoz hasonló magyar szemeteken csak butul a kisgyerek, de pl. az Amerika Kapitányból vagy egyéb képregényfilmekből tud is tanulni valamit. Azoknak van mondanivalója, értelme.

Azért ítélnél el valamit, mert képregényből (rajzolt dologból) készült? Ez akkora nagy butaság... Ezért is néznek hazánkban kevesen animét, mert azt hiszik mind 5-6 éveseknek készült mittomén... Dóra, a felfedező XD.

Pedig akkora kincsek vannak ott!


De jólvan, te egyél csak szemetet....

2016. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy annyira sötét vagy, hogy nem áll neked másból a világ, mint a Marvel filmekből, Győzikéből esetleg animékből.


Ezeknek a végtelenül ostoba képregényfilmekből maximum egy öt éves gyerek tud tanulni, aki még semmit nem látott a világból. Lehet vinnyogni, hogy mennyire mélyek, pedig a ló*aszt, végtelenül banális szinte az összes.


Azért ítélem el őket, mert szinte mindet láttam.


Mért próbálod kitalálni a gondolataimat? Előbb talán kerülj tisztába a sajátjaiddal.


Magyarországon eszméletlenül sokan néznek animét.


Láttam jó pár animét (kizárólag filmet), a 20-25 legnagyobb nevűt, és meglepően kevés volt ott is a közlés, pedig előtte rengeteg fórumon hallottam sipítozni a tiniket, hogy mennyire jó mind és hogy miért is nézik le őket mások...?

Sajnos az animék túlnyomó többsége is olyan szinten mozog, mind egy átlagos képregény adaptáció, persze itt is van kivétel.


Végül még arra lennék kíváncsi, hogy miből következtettél arra, hogy én szemetet fogyasztok? Azért mert neked a Marval a kultúra csúcsa és Stan Lee a legnagyobb művész, attól nekem lehet igényem többre, láthattam, olvashattam, hallgathattam olyan dolgokat, amikről Te soha nem is fogsz hallani, mivel egy korlátolt, öntudatos, proli suttyó vagy.

2016. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sötét, és nem is csak annyiból áll a világ.

És nem is istenítem Stan Lee-t. Végülis jogosan tettél fel ilyen dolgokat, mert én is mondtam olyat, ami nem (feltétlenül) igaz rád, elismerem elfogultságból.

De azért rólad is erősen süt az elfogultság.

Gondolkodj már el, tényleg olyan banális az összes képregényfilm? Azt mondod, "szinte" mindet láttad. Tehát ez azt jelenti, hogy nem láttad mindet egytől-egyig. Talán éppen a gyengébb alkotásokat láttad, és az alapján elítéled el az összeset. Nekem sem tökéletes mind, hidd el, sőőőt... pl. A Polgárháború hagyott nem kevés kivetni valót maga után... De pl. abban a család és a barátok szeretete, a társak melletti kitartás elég hangsúlyos. Szerinted ezek nem fontos dolgok?


"Magyarországon eszméletlenül sokan néznek animét." Milyen magyarországon élsz te? :D Mert mondd hol van, és indulok is :D. Sajnos Magyarország minimum 90%-a azt se tudja, mi a mese és az anime között a különbség. Nem hogy még néznék...

Meglehet, hogy össz-vissz sokan néznek animét, de sajnos az az "összlétszámhoz" képest annyira elenyésző, hogy elmerül a semmiben... Pesten és annak közelében eltudom képzelni, hogy sok animés van, de messzebb, és a határhoz közeledve annyira ritka, mint a fehér holló...


"Sajnos az animék túlnyomó többsége is olyan szinten mozog, mind egy átlagos képregény adaptáció, persze itt is van kivétel." Ehhez annyit tudok hozzáfűzni, hogy Japán perverzsége sajnos nagyon kihat az animékre is... Rengeteg tucatgyártmányt kapunk, amiben van egy zárkózott srác, akinek háreme épül szebbnél szebb lányokkal, meg szexuális poénok, félreérthető helyzetek, stb. De ha ezektől félretekintünk, akkor is bőven találunk remek műveket. Ha gondolod, írhatok párat, ami abszolút értelmes és csak nyersz vele, ha megnézed. Pl. van olyan, amiből az orvoslásról tanulhatsz. Vagy emberi kapcsolatokról, és sok más fontos dologról, ami értékes lehet egy ember számára.


Egyébként sajnálom, hogy megsértettelek. Értelmesebb vagy, mint képzeltem.

2016. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!