Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supernatural (odaát) első...

Gömb3 kérdése:

Supernatural (odaát) első évad utolsó részben, Deannak van gyereke?

Figyelt kérdés

Az 1. évad 22. részében, a sárga szemű démon, az apjuk testébe költözve a falnak nyomja Dean-t és azt mondja neki, hogy Dean megölte az ő fiát, és a lányát.


És az után azt, hogy: ,,neked milyen érzés volna, ha a tiedet ölném meg? Oh igaz is, tényleg már meg is öltem.,,



Ezzel arra utal, hogy Deannak vannak / voltak gyerekei akiket megölt?



#gyerek #Odaát #Supernatural #Sam #sárgaszemű démon
2016. aug. 23. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyenről nem tudok, szerintem az anyjára célzott
2016. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, az előző válaszló jól írta. Az anyjára célzott.
2016. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az eredeti szinkronnal érezhetőbb, hogy szeretteire, családtagjaira gondol.


SPOILER !!!


De Deannek tényleg van egy fia azt hiszem, viszont ez csak a későbbi részekben lesz, és nem teljesen tiszta, viszont szinte egy mini-Dean a kisfiú :)

2016. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Én is gondoltam hogy nincs gyereke, de olyan furán jött ki a szöveg és ugy értelmeztem mintha a gyerekeiröl beszélne :)


És azt még megmondanátok hogy melyik évadban derül ki hogy Deannek gyereke van?

2016. aug. 23. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
na nee csinaljatok ezt :"D szal azazel megszallta az apjuk testet angolul a csaladot mondta h megoltek a gyerekeit meghozza a colttal es azt mondta h o meg az o csaladjat vis az anyjat... itt meg dean se tudta h van gyereke... egyebkent nemtudom mar hanyadik evadba de asszem az 5. evadba talalkozott egy regi csajaval Lisaval na ez a csaj egy "vadmacska" volt anno mikor ok megismerkedtek es "kielvezte az elet oromeit" szal deannel is kavart meg egy csomo fickoval... szal ennek a lisanak volt a gyereke a Ben az egesz epizodban az volt a kerdes h dean gyereke-e mert h hasonlo szemelyiseguk volt meg minden,de a resz vegen lisa mondta h nem o a gyerek apja hanem egy motoros csavo... igaz h volt egy resz de gozom sincs hanyadik evad h dean lefekudt egy amazonnal asszem akinek gyereke lesz ha lefekszik wgy pasival azt az a gyerek is ilyen amazon lesz ok egy noi kozosseg a baba 2 v 3 nap alatt felnotte valik es ugy valik amazonna ha megoli a sajat apjat na mivel dean nem tudta volna megolni a sajat lanyat mind1 h ez egy osi varazslat miatt jott letre ezert sam megolte... am meg ez a resz elott ugy emlekszem h dean okte meg samnek az egyik volt csajat nem tom mar milyen leny volt... szal nincsennek gyerekei azazel nem olte meg a nem letezo gyerekeit
2016. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyire azért nem emlékszem rá, de nekem nem volt túl meggyőző, hogy nem Dean gyereke. Rengeteg utalás van rá, tökre hasonlít, és nagyon sokan hiszik, hogy ő az apja. Az meg, hogy a csaj azt mondta, nem ő, simán lehetett önvédelemből is.


Valahol meg abbahagytam a sorozatot, tehát a továbbiakról nem tudok nyilatkozni.

2016. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ösnek teljesen igaza van mindenben. Dean-nak nincsen gyereke és Ben sem az övé.
2016. aug. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mégegyszer köszi a válaszokat


SPOILER#

DEANNAK VAN VAGYIS CSAK VOLT 7. ÉVADBAN GYEREKE DE SAM MGEÖLTE DE TÖBBET NEM ÁRULOK EL NÉZZÉTEK MEG NEKEM NAGYON TETSZETT EZ A RÉSZ:D

2016. okt. 14. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!