Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » DB fanok! Vegeta csak szerinte...

SzőrösNiku kérdése:

DB fanok! Vegeta csak szerintem látszik erősebbnek a SUPER-ben mint Goku? Gyanús nekem hogy még egyszer jól meg akarja leckéztetni.

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 20:54
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
A super saiyan blue formájukban kb ugyanolyan erősek lehetnek. Viszont a kaio ken miatt Goku tízszer olyan erős, mint Vegeta. Megleckéztetni meg akarná, mindig felül akarja múlni, csak hát mégis mindig Goku mögött van.
2016. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan erősek? Vegeta sokkal könnyebben alakult át Trunks edzésénél mint Goku, Csak nekem tűnt fel hogy csak úgy kiszarta a blue-t? xD, szerintem ha Goku nem vetné be minden teknikáját Vegeta ellen a harc kezdetekor ( ami rá vall), akkor Vegeta le tudná győzni a jelenlegi erőviszonyok mellett.
2016. aug. 25. 19:44
 3/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, mert ott nem volt fontos a hangulatkeltés mikor mondjuk a tournament volt és 2 perc volt az átalakulás az időhúzás végett.
2016. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted egy animében az átalakulás hossza hangulatkeltés kérdése?
2016. aug. 27. 20:07
 5/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Igen, előfordul. A legutóbbi részben pedig Goku is azonnal átváltott blue-ra, Vegeta pedig sokkal előbb hoppon maradt.
2016. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz, Goku is kiszarta -.-", viszont biztos én vagyok elborult Vegeta fan, mert ebből a részből is az jött le hogy Vegeta sokkal erősebb. Persze Goku nem is nagyon érvényesült, így ismét nem lehet összehasonlítani -.-"
2016. aug. 31. 05:57
 7/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ha ez jott le, akkor tenyleg egy elborult fan vagy. Vegetara azt mondta black, hogy csak bemelegitesre volt jo, utana egy mp alatt elintezte.. :/
2016. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Nekem Vegeta az egyik kedvenc karakterem. Egyedül az nem tetszik, mikor hagyja hogy Cell elérje a tökéletes formáját. És miután legyőzik még neki -ll feljebb. Viszont utána már nagyon sokat fejlődött, és nem kockáztat.
2021. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!