Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek az autós sorozatnak...

Mi ennek az autós sorozatnak a címe?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Akárhogy próbálok visszaemlékezni, sajnos nem megy. Volt egy sorozat és nagyon érdekelne belőle egy autó. Asszem 5 en voltak, mármint 5 autóval, egy csapat, és mind szuper kocsi volt. Az egyik viszont nagyon különleges volt, ezt ketten vezették, és ha úgy akarták, az autó átalakult két darab motorrá, és külön válva mentek tovább. Sajnos nem sok ugrik be a filmről, annyit tudok hogy sorozat volt, mint a Szupercsapat, Vipera, és így tovább. Ha beugrik valakinek, melyik filmről van szó, örülnék neki.
2016. aug. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Knight Rider Team
2016. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 karesz01 ***** válasza:
75%

Team Knight Rider

[link]


---

Kat (KAT-1),

-egy kettős high-tech motor egyik fele,

Platónnal összekapcsolódva egy nagy sebességű és hihetetlen manőverezőképességű ikermotort alkotnak.

Kat vezetője Erica, akivel teljesen ellentétes személyiségek.

Kat mindig a vonatkozó szabályokra hivatkozik, Erica pedig fütyül a szabályokra.



Plato (PLATO-1),

az ikermotor másik fele.

Vezetője, Trek.

Plato szeret televíziós reklámok és a híres filmek idézeteivel előhozakodni,

de ezeket általában csak Trek érti. Ezenkívül állandóan tényekkel, adatokkal és számokkal hozakodik elő.


[link]

[link]

2016. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen skacok, ez az a film, de rég is volt hogy láttam :D Visszaemlékezve modernebbre emlékeztem, de talán azért tűnt annak, mert még gyerek voltam, köszi mégegyszer :)
2016. aug. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!