Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani 70-es évekbeli...

Tudtok mondani 70-es évekbeli jó kis tini horrorfilmeket?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem 70-es évek éppen, de borzasztó jó horror, ha még nem láttad, Evil Dead 1-2. Mellesleg nem is tini horror, de tényleg ajánlom.
2016. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Evil Dead 2 az egy rakat fhos.


Tinihorrorok - nem 70-es évek:

Scream (1-2-3-4-ez 2000x-es évű)

I know what did you last Summer (és folytatásai)

Friday 13

Halloween (ezt nem bírtam fél óránál tovább)

Nightmare on Elm Street

Blair Witch Project

Ginger Snaps - kissé elavult szörnyileg, de a története nem rossz

Final Destination


Újabbak:

Sorority Row

Átok 1-2-3

The Ring

2016. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fekete karácsony (1974.)

Prom Night (1980.)

Terror Train

The Prowler

The Mutilator

Rémségek könyve 1-2. (+3, bár az más jellegű)

Boldog születésnapom

April fools Day

Aki bújt, aki nem 2.

Elveszett fiúk

2016. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy az Evil Dead 2 fos? Attól, mert neked nem tetszett attól, még nagyon sok embernek bejött. A Hallowen-t én nem nevezném valami nagy horrornak( ez nem azt jelenti, hogy rossz), akkor már inkább friday the 13th, valamint a nightmare on the elm street. (IMDB értékeléseket azért csekkold mielőtt valamit szarozol mert ebből a felsorolt filmjeid közül rengeteg tényleg szar és még rosszabb értékeléseket is kaptak az általad nevezett fos Evil Dead 2-nél :D ;) kivéve: Hallowen )
2016. aug. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A texasi láncfűrészes mészárlás az 74-es de lehet màr làttad amugy a Halloween engem untattot nem tudom mit vannak oda èrte de van töle sokkal jobb klasszikus horror.
2016. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF, de feljebb válaszoltam a kérdésre érdemben. :)


Ízlésbeli kérdéseken tök felesleges összevitatkozni. Mondjuk arra én is allergiás vagyok, mikor lesz@roznak igazi klasszikusokat. Vannak olyan filmek, amik 40 évesen sem koptak meg, de a többségen nyilván fog az idő vasfoga. Nyilván kitolódott az ingerküszöb, de én például úgy gondolom, hogy a régi horrorok valahogy több lélekkel készültek. Aztán lehet, csak nosztalgikus vagyok. :)


ON:

Tourist Trap

The Funhouse

Az erdei fantom (Burning)

Alice, Sweet Alice

2016. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!