Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Beszélnünk kell Kevinről c....

Beszélnünk kell Kevinről c. filmről vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnt, hogy Eva-nak szülés utáni depressziója van,(sőt már előtte sem tudta elfogadni a terhességet) nehezen birkózik meg az anyaság tudatával, de ennek ellenére próbálkozik. Kevin nem szereti az anyját. De miért? Egyáltalán szeret valakit, vagy az egész élete egy színjáték? A legtöbb kritikában azt olvastam, Eva nem szereti Kevin-t, az anya hibája minden. Tényleg így lenne? Mit nem látok meg a filmben? Nem hagy nyugodni

2016. aug. 29. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt Eva sem akart gyereket és bármennyire is igyekezett Kevin érezte, hogy az anyja jobban örülne ha nem lenne, semmi türelemmel nem volt iránta és a legtöbb dolgot pl. amikor labdázott vele az elején is úgy csinálta mintha pisztolyt tartottak volna fejéhez, hogy foglalkozzon a gyerekével. Másrészt viszont Kevin pszichopata volt ez a végére teljesen kiteljesedett és én úgy vettem észre, hogy volt benne eredendő gonoszság is bőven ami nem az anyja hibája.
2016. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!