Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan dolgoznak a gyerekszíné...

Hogyan dolgoznak a gyerekszínészekkel a horrorfilmekben? Nem hat rosszul a gyerekekre?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem az a pár millió dollár nagyon is jól hat rájuk.
2016. szept. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem de. De ezeket színésznek nevelik, kiheverik.
2016. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Szerintem miután huszadszorra kell sikoltozva végigrohanniuk egy folyosón úgy, hogy egy bazi nagy kamera van az arcukba tolva és tudják, hogy az a színész üldözi őket baltával a kezében, akivel tegnap Super Mariót játszottak, valószínűleg csak feldolgozzák valahogy.
2016. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy, egy forgatáson egymillió ember vesz körül, világos van, nincsenek hang- és fényeffektek, sem szörnyek...


Inkább az a nehéz, hogy riadtnak tűnjön valaki ilyen környezetben.

2016. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyat, hogy egy kislány hetekig rettegett a szerepétől.

De gondolom egy forgatáson még az egész látvány más, mint ahogy a filmvásznon látjuk, hiszen sok ijesztő elemet csak később, számítógépes technikával adnak hozzá.

2016. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!