Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Fairy...

Mi a véleményetek a Fairy Tail animéről?

Figyelt kérdés
1-10-ig terjedő skálán hányasra értékelnétek?
2016. szept. 4. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik részét. Ha az évados felbontását nézzük, akkor az eslő évad közepes 5-től gyenge 6-ig, a második pedig erős 3-tól közepes 4-ig. De az első évadnak inkább csak az első 2-3 story arc-ja jó élmény, azon túl már teljesen repetitív és végképp felborul a cselekmény/fan service arány is. A zenéjét szeretem, az animáció minősége viszont főleg a második évadban esik.


Szerintem összességében kihagyható, vagy legkésőbb a Grand Magic Tournament arc után nem érdemes tovább nézni.

2016. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az eleje 9/10, aztán esik a színvonal és márcsak 3/10.

Így vagyok a mangával is, eleinte jó, ötletes, aztán unalmas, átlagos fanservice lesz az egész.

2016. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én imádom ezt az animét és számomra mindig is felejthetetlen és tanulságos marad/lesz. De tény hogy a színvonala gyengébb lett de nekem örök kedvenc marad. És alig várom már hogy jöjjön a 3.évad.:)
2016. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jött be, az eleje még úgy ahogy, de már untam nézni. Persze ez személyes vélemény, sokan szeretik.
2016. szept. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Luna1919 ***** válasza:
10/10 imádom!!!!!
2016. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 6. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:

175-ig: 9/10, logikai rések, igazi tragédia hiánya...

176-tól: 5/10, fanservice minden 4. rész, 6 tónusal sötétebb animáció, részek tartalmi szintje...


(A Fairy Tail az egyik kedvenc animém, amit itt írtam, azt úgy hívják hogy kritika)

2016. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10/10
2017. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!