Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek/sorozatok...

Milyen filmek/sorozatok voltak rátok nagy hatással?

Figyelt kérdés
van olyan film/sorozat, ami nagy hatással volt rátok, úgy éreztétek rögtön újra meg kell nézzétek, vagy miután vége lett ürességet éreztetek, vagy akármi hasonló? írjátok le a címét légyszi! :)
2016. szept. 4. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Twin Peaks
2016. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja és:


MAd Max: Fury Road - kétszer néztem meg a moziban, azóta meg vagy 3-4 alkalommal DVD-n.

2016. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sorozatok: Hannibál, Stranger things

Filmek: Csillagok között, Doktor Parnasuss és a képzelet birodalma, Amerikai szépség, Birdman, Szoba, Ópium: Egy elmebetegnő naplója, Holdfény királyság, Tétova tinédzserek, A nő, Szégyentelen

2016. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
The 100
2016. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sorozatok

amiket sokszor néztem végig: már megint malcolm, avatár (aang), south park

amiket csak egyszer és nem érzem jelenleg hogy nagyon kéne megint (nem azért mert nem volt elég jó, csak más, akarom hagyni ülepedni több évig) star trek voyager, breaking bad, orange is the new black


Filmek

amiket sokszor láttam: gyalog galopp, star wars, brian élete, macskajaj, top secret, fehér leander

amiket egyszer mert jegelősek vagy még nem volt időm, hangulatom újranézni: rekviem egy álomért


Azt hozzá tenném hogy ezeken kívül rengeteg filmet és sorozatot szeretek, vagy láttam többször, de mégse érzem hogy annyiban hozzátettek ahhoz hogy milyen vagyok én vagy nagyon elgondolkodtattak.

2016. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legutóbb amikor ilyen volt, akkor az Orange is the New Black új évadát fejeztem be. Két napig csak néztem magamba.
2016. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lost, bármikor, bármennyiszer újra tudnám nézni

Ahogy az egyik színész (Terry O'Quinn) mondta róla, "a látásmódom gyökeresen megváltozott"


Film: Hatodik érzék

2016. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sorozat:

MASH 4077

Az elveszett szoba


film:

Holt költők társasága

Huncutka

ET

2016. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sorozat:

True Detective

Black Donnellys


Film:

A földlakó

Ponyva regény

La Haine

A föld Sója

Bronson

Dogville

2016. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sorozat:

Charmed, Hex (darkos), Sherlock, Skins UK 1-2


Film:

Rengeteg van, szinte csak olyanokat nézek :)

2016. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!