Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek/sorozatok...

Milyen filmek/sorozatok voltak rátok nagy hatással?

Figyelt kérdés
van olyan film/sorozat, ami nagy hatással volt rátok, úgy éreztétek rögtön újra meg kell nézzétek, vagy miután vége lett ürességet éreztetek, vagy akármi hasonló? írjátok le a címét légyszi! :)
2016. szept. 4. 18:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sorozatok közül a "Supernatural" volt rám a legnagyobb hatással. Eleinte meg sem akartam nézni, de aztán teljesen véletlen belefutottam a TV-ben. Pár nap múlva daráltam is az akkori évadokat. Kb. két hét alatt végeztem vele. Azóta már a vetítés után 1-2 nappal nézem az új részeket. Rengeteg sorozatot nézek, de ez az egyetlen, amire akkor is szakítok időt, ha időhiányban szenvedek. Az új részek mellett a régieket is rendszeresen visszanézem, és egy cseppet sem zavar, hogy már vagy ezredszerre nézem újra és újra :D Tudom, hogy a Supernatural sem tökéletes, és vannak hibái, de nekem pont így jó, ahogy van. Egy sorozattól sem kaptam még ennyi mindent, mint ettől, és szerintem soha nem is fogok. Ha vége lesz, természetesen hiányozni fog, de az élet megy tovább. Ettől függetlenül a kedvenc sorozataim listáján mindig ez lesz az első. :)

A filmek terén nem vagyok ennyire elköteleződve egy produkció iránt sem, de Halálos Iramban szériát és a Marvel filmeket különösen szeretem. :)

2016. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!