Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találom meg a Trónok...

Hol találom meg a Trónok harca részek egy olyan változatát ahol az idegen nyelvű részt feliratozzák?

Figyelt kérdés
Magyar szinkronnal szoktam nézni és ott nem szokott lenni felirat az ilyen részeknél.

2016. szept. 11. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Most még egyszer, mi van? A HBO nem vágja meg a részeket, ugyan az megy le, mint az angoloknál, csak magyarul. Azaz nincs olyan, hogy a leszinkronfsott részben angol szöveg lenne.
2016. szept. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ém angolul nézem, magyar felirattal és ott szokott lenni (remélem az idegen nyelv alatt a valyrt és a dothrakit értetted)
2016. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Dothrakira vagy a Valariaira gondolt.


Kérdező, én olyan szinkronos verziót szoktam nézni, ahol ezek a részek feliratozva vannak. Nem tudom te honnan szerzed be a szinkronos verziót, de az egy rossz.

2016. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval, nem angol részek vannak benne, hanem dothrakiak és láttam már olyan részt ahol azt is felíratozza
2016. szept. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!