Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Ben Affleck...

Mit gondoltok a Ben Affleck féle Batmanről?

Figyelt kérdés
Tudom, egy film alapján még nehezebb megítélni. Szerintem az egyik legjobb Batman valaha. A film annyira nem jött be, Affleck jeleneteit azonban imádtam. Sokat hallom, hogy megöl egy csomó embert a filmben, de nekem ettől csak még bejövősebb lett. A karaktere 20 éve kergeti a rosszfiúkat, elvesztette Robint és még kitudja kiket, belefásult már ebbe és nagyon jól áll ez a komor, melankolikus néha feleslegesen agresszív stílus. Legalábbis szerintem. A harc jelenetet a végén imádtam, mikor szétcsapja a rosszfiúkat, szerintem pont annyira brutális, amennyire kell. Egyetértetek velem, hogy Affleck-kel egy remek színész talált a DC Batman szerepére? Úgy gondolom Superman-en a casting se segíthet, szörnyen megírt karakter, Wonderwoman pedig bizakodással tölt el.

2016. szept. 11. 17:18
 1/3 anonim válasza:
57%
Szerintem a en Affleck féle batman super! Jól áll neki a Bat-cucc. Erre született
2016. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Nem értek egyet. Egy Red Son vagy Flashpoint Paradox-féle alternatív világbeli Batmannek nem lenne rossz, de a törzsuniverzumba nem való.


Afflecket pedig sosem tartottam kiemelkedő színésznek.

2016. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem rohadt jól játsza el a szerepet ! Meg mostmár örülhetnek a DC fanok is mert az uj batman film olyan lesz mostmár tényleg mint a képregényekben + az arkham játékokban. A suicide squadban is az arkham asylum volt az ami tetszett a sötét lovag trilógiában sem éreztem azt az igazi batman stílust.
2016. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!