Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a soy luna...

Mit gondoltok a soy luna sorozatról?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy Violetta kopi és hogy milyen szar stb.De én ennek ellenére adtam neki egyesélyt. Megnéztem az első részt, majd a másodikat, majd a harmadikat és lassan beleszeredtem. Szerintem ezerszer jobb mint a Violetta mondhatni hatalmas Soy Luna fan lettem IMÁDOM !!! SOY LUNA FOREVER!!! Ti véleményetek?

2016. szept. 10. 19:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
85%
Nekem is sokkal jobban tetszik a Soy Luna, mint a Violetta. Szerinzem neki sokkal érdekesebb, eseménydúsabb az élete, mint a Violettának. Soy Luna FOREVER!!
2016. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 N4K4i ***** válasza:
86%
Már akkor beleszerettem a sorozatba, mikor még az első részt sem láttam. Sokkal szimpatikusabb a főszereplő, meg szerintem a szerelmi szál is lehet, hogy már lerágott csont, de szerintem sokkal jobb és érdekesebb. A Violettában azt nem szerettem, hogy bement a Violetta és az első évadban mindenki szerelmes lett belé, meg milyen szép, itt pedig erről szó sincs és Luna ezért szimpibb. Na meg persze a görkorcsolyázás, ami nagyon megtetszett még. Elképesztő, hogy milyen tehetségesek a színészek és hogyan végigcsinálták a koreográfiákat. Szóval nagyon jó a Soy Luna szerintem, akárki akármit mond. :)
2016. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon aranyos sorozat :) a Violettát nem néztem, így nincs viszonyítási alapom. Nagyon szimpi a főszereplő.
2016. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Imádom. Holnap kapok egy Soy Lunás görkorit. 😊 A görkori tetszett meg a legjobban. De az egész sori jó
2016. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem is sokkal jobban tetszik mint a Violetta! A főszereplő nem egy Mary-Sue karakter! És nem hasonlít sokban a Violettára, csak ez ihlette, de nem másolat!
2016. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nekem az is tetszik benne, hogy titokzatos. Az előzetesébe azonnal beleszerettem, az a zene nagyon illik hozzá! Én szeretem a Violettát is, de inkább Soy Luna párti vagyok :-).

Ámbar véleményem szerint jobb "gonosznak", mint Ludmilla, viszont Tino és Cato elég idegesítőek a bénázásaikkal.

Szóval én imádom ezt a sorozatot és szerintem sem Violetta kopi :-).

2016. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem tiszta violetta kopi még a főcímdala is úgy kezdődik szerintem nem valami jó
2016. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Nagyon is igaz!😀

Én mellesleg őrült Violetta párti vagyok!

Szerintem ennyire senkise tudott azonosulni vele és őrült módon az életemre is hatással volt..

2016. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
57%
Szerintem ez MILLIÓSZOR jobb mit a Violetta! Aki azt mondja h Violetta kopi annak NINCS igaza! (én is Soy Luna fan vok) Én is az elején amikor kijött azt gondoltam "egy újabb Violetta kopi klassz" de megnéztem az első részt és rájöttem h ez JOBB mint a Violetta! Hogy összefoglaljam:EZ NEM VIOLETTA KOPI!!!!!!!
2016. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

A Soy Luna azért leget másoknak jobb mert a Violettát tesztalanyként adták hogy megnézzék mennyire érdeklik a szappanoperát

A Soy Luna a Violetta miatt lett csak sikeres...

2016. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!