Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi az orange c. animét?

Ki nézi az orange c. animét?

Figyelt kérdés
Azt nem értem,hogy két időzónában játszódik,hogy a jövőbeli ír a múltbelinek?Szóval két síkon történik az egész?Ha a múlt megváltozik a jövőbeli is megfog?Mivel ugye a csaj másikkal jött össze,nem azzal akivel akart.Aki tudja mi történik,nyugodtan spoilerezzen,nem zavar. :D
2016. szept. 11. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Az animében is elmagyarázták, hogy képzeli a mangaka az egészet:

A változások miatt két párhuzamos idősík jön létre, így a jövőbeli Naho múltja nem változik, csak a jelenleginek változik meg a jövője :)

2016. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még csak most kezdtem,de lehet fölösleges volt a kérdésem. :) Köszönöm a választ.Vagyis akkor a jövőbeli énje bánja,hogy összejött a másik fiúval?

Ez hasonló a Soma játék történetéhez.Mivel a végén ott is egy másik világba kerül a főszereplő,de valójában csak egy tökéletes klónt küldd el a másik virtuális világba,miközben az egyik ott marad a romok és szörnyek között.Szóval itt is egyik fél szív,a másik meg próbálja helyrehozni a hibáit?Érdekes. :)

2016. szept. 11. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem azt bánja, hogy összejött a másik fiúval, de ki fog derülni az is, hogy miért írta a levelet:)
2016. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért,hogy akit a múlt énje szeret,az ne haljon meg igaz? Gondolom öngyilkos lesz,mint az anyukája és azt szeretné megakadályozni.Bár nekem az nagyon furcsa,hogy két idő csíkon mozog,de nagyon érdekes anime. :)
2016. szept. 11. 20:05
 5/9 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem hozzád,hogy az anime az egész mangát felfogja dolgozni?Meg mikor jelennek meg a részek,melyik nap? :)
2016. szept. 11. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
A mangát nem olvasom/olvastam, de valószínűleg az anime teljesen feldolgozza. Angol felirat vasárnap-hétfő körül már szokott lenni, magyar pedig hétfő-kedd körül.
2016. szept. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Hajnalban megnéztem 6 részt,mert annyira tetszett.Már csak 4 rész és vége,de ugye az utolsó még nem jött ki.Elég sok mindent eltaláltam,hogy mi,hogy fog alakulni.Érdekes anime.Mégegyszer köszi. :D
2016. szept. 12. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg a 11. résznél tart és igen, az egész mangát fel fogja dolgozni. Az animeweb.hu-n hétfőn délután szoktak kikerülni az újabb epizódok.
2016. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2016. szept. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!