Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók Caroline és...

Vámpírnaplók Caroline és Alarick össze jönnek? 😱

Figyelt kérdés

És akkor mi van taylorel?

És akkor kitöl terhes caroline? Kicsit le vagyok maradval a sorozatal

.



2016. szept. 12. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

:o erre en is kivancsi lennek, de azt olvastam hogy ceroline alarictol terhes, de most stefannal jott ossze :o de alaric mar ketszer meghalt most hogy eledt ujra :o

amugy ha jol emlekszem Tay-al mar szakitottak, mer car lefekudt klausal :o (csak az 5. evad vegeig lattam de abbol se lattam az utolso reszeket, inkabb az originalst nezetm de mar azt se nezem :( )

2016. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem

Taylor az rég elment

Car az Alaric volt nője varázs babáit megkapta,mikor ő meghalt,ezért ,,összejött" az Alaric és a Caroline,hogy a gyerekeknek legyen anyjuk és apjuk

De kezd előről a 7.évadot :)

2016. szept. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%
Én nem adok neked választ. Ha figyelmesen megnézed a sorozatot akkor mindent érteni fogsz. De ezek amúgy benne vannak a 7.évadban. De ismétlem. Ha meg nézed a sorozatot az 1.évadtól a 7.évadig (mert a 8.évad rá ér addig amíg nem rakják fel az összes részét a netre) akkor mindent érteni fogsz. Hogy mi van Elenával, Stefannal, Damonnel, Katherinenel, Carolineval, Taylorrel, Klaussal, Elijahhal, Rebekaval, Amarával, Tommal...És az összes többi szereplővel, mert ugye van egy pár, tudni fogod. ;) De azért örülök ha segíthettem. :D De mondjuk annyit elárulhatok hogy Caroline Stefannal jár.És őt szereti. Nem Alaricot. Alakriknak csak gyermekeit várja, és egy boszorkány (valahogy) átrakja a gyerekeket Carolinae méhébe. És Alariccal csak azért költözik össze hogy a kicsiknek ne anya vagy apa nélkül kelljen felnöniük. Úgy értem hogy nem legyen az hogy pl: egyik hétvégén anyánál vannak, másikon apánál. Az ilyen egy gyerkőcnek se jó. :) És örülök ha segíthettem. By: Válaszadó XD
2016. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tyler elmegy, mert nem tudja elfogadni, hogy csak azért maradhat, mert Claus megszánta.

Alaric teherbe ejt egy nőt, de nem Caroline-t. Alaric hozzá akar menni a nőhöz, de az esküvőn a nőt leszurják. A hasán át. De a boszorkányok kántáltak és a babákat átültették a legközelebbi női testbe. Caroline-ba.

Caroline nem tud elvâlni az ikreitől ezért közösen nevelik fel őket. Menet közben Alaric beleszeret Caroline-ba, de Caroline Stefan-ba szerelmes.

Ha valamit még nem értesz nyugodtan kérdezz meg. Szívesen válaszolok.

2016. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!