Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire durvák az American...

Mennyire durvák az American Horror Story évadai?

Figyelt kérdés
Az első meg a harmadik évadot láttam (a 2.ról azt hallottam nagyon durva) de szeretném tovább nézni.melyik évadokat lenne érdemes megnéznem? (nem vagyok félős de a kínzásokat nem bírom)

2016. szept. 15. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többi évad sem durvább, mint azok amelyeket már láttál. A második magasan a legjobb mind közül, hiba lenne kihagyni. Az ötödiken kívül bármelyiket tudom ajánlani, sajnos az egy kicsit félrement, de még nézhető kategória.
2016. szept. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2. evad a legjobb, a tobbi nekem nagyon nem tetszett..az elso az meg ugy elment, ugye hat Tate , meg Violet az ugy

tok cuki volt, de a tortenet nagyon nem tetszett lezaratlan volt pfje..

a masodik ugye hat az valami fantasztikus, azt nezd meg, nem para csak kicsit elme beteg,de nagyon jo lezarasa van :)

a harmadikat ugyis lattad , de azer elmondom ha valaki olvassa hogy az jo, csak unalmas es a sztorija sincs annyira kidolgozva a vege meg elkapkodott lett..

a 4. evadot nem neztem meg, csak az elso reszt hat pls megse fogom irrital...

aztan a 5. evad.. hat amugy nem tudom , nagyon beteg mar az elso resz de jonak tunik szoval..

a 6. meg ugye most kezdodott arrol nemtudok velement :DD

2016. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kb a banshee duzrvább
2016. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Suha Péter ***** válasza:

HA TÉNYLEG NEM LÁTTAD MÉG AZ ÉVADOKAT AKKOR LEHET HOGY SPOILERES LESZ AMIT MOST OLVASNI FOGSZ :) :) :)


Az 1.évad: Nekem az volt a 2.leggyengébb, nem voltam oda érte annyira a történet miatt. Nem fogott meg.

2.évad: Az a legjobb :) <3 A Történet, a szereplők minden kifogástalan lett. Imádtam! :D

3.évad: Na nekem ez lett a leggyengébb, nem fogott meg, számítottam egy jóval durvább és sokkal jobb évadra, körülbelül mint a 2.évad. Az új szereplőknek örültem nagyon, Kathy Bates és Angela Basett. Imádtam Angela karakterét és már akkor tudtam mikor először megláttam h ő minden ez utáni évadban benne lesz :) <3


4.Évad: A történet is és a Szereplőgárda is változatlan maradt ebben az évben is:) Itt nem szerettem Denis O'Hare karakterét és azt is hittem hogy Emma Roberts karaktrét is jobban sikerül majd megcsinálni.


5évad: Erre mondják hogy nem ugyan az az AHS mióta Jessica Lange elment, nekem is hiányzik egyértelműen de nem Jessica miatt lett Ahs az Ahs. Én személy szerint szerettem a Hotelt hátborzongatónak nem hívnám és félelmetesnek sem de örültem hogy vissza hozták Billie Dean-t :)


6.évad: Tegnap előtt startolt ma néztem meg az első részt, nekem tetszett nagyon jól megoldották ezt a Roanoke történetet, többet nem is tudnék mondani róla csak annyit hogy: NÉZD MEG NYUGODTAN SEMMI FÉLELMETES NINCS BENNE!!! :) :)

2016. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan szomorú, hogy ez a sorozat annyira divatsorozat lett a 3. évad óta, hogy azóta már a 12-13 évesek is ezt nézik. :( Az meg pláne szomorú, hogy valaki szerint az 1. évad gyenge volt, pedig egyértelműen az volt a legjobb, és azóta sem sikerült überelniük. A 2. évad még jó volt, aztán mikor behozták ezt a tinis-boszorkányos témát, azóta elég gyenge a színvonal. Remélem idén azért javítanak rajta, mert ezzel csak azt érik el, hogy elveszítik a legrégebbi rajongókat...
2016. szept. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 00:33

Nem szeretem mikor valakit a kora alapján ítélnek meg...atoll hogy pár évvel fiatalabb vagyok ugyanúgy jogom van nézni(és szeretni)egy sorozatot.

2016. szept. 19. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát gyerekek nekem a 9. A legjobb... Annyira eltalaltak.. Imádtam. Meg az első volt nagyon jó. A 9. Kicsit horrorosabb mint a többi én úgy érzem. De az elsőben egyetlen egy szereplőert voltam oda az is az Addy volt(Adieline) vagy h kell leirni. Sírtam amikor meghalt szegény.. :(
2020. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!