Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen sorrendbe...

Szerintetek milyen sorrendbe nézzem meg a következő sorozatokat:Family Guy, the Clevland Show, Amerikai Fater, Futurama, Simpson család, Firka Villa, Archer Rick and Morty, Furcsa Amcsik, Mr. Pickles?

Figyelt kérdés
Eddig a South Parkot, A Kerttvárosi gettót és a Brickleberryit néztem. De már végig néztem azokat. A kérdésben emlitettek közül mindegyikből láttam egy kevestett. Tetszett az összes de nem tudom milyen sorendbe nézem. Bele néztem a Texas királyaiba és a Bob Burger falodájába de azok egyáltalán nem tetszettek, úgy hogy azokat semmi kép sem akarom nézni.

2016. aug. 29. 13:49
 1/8 Süle Dominik ***** válasza:
91%
Folytasd a Simpsonnal. Utána a Family Guy meg a Clevland Show
2016. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezek közül a Rick and Morty a legjobb. A Brickleberry meg elég gyenge, lehet neked is kevésbé tetszett volna, ha több ilyen sorozatot is ismersz, én azt érzem rajta, hogy erőltetett és nagyon ilyen akar lenni, mint a Sout Park, Family Guy stb.
2016. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint ilyen sorrendet javaslok:

1-3. Family Guy/Archer/Firka Villa - ezek közül nem tudnék kedvencet választani, mind zseniális a maga módján, de a Firka Villát csak akkor ajánlom ha szereted a nagyon NAGYON beteg fekete humort.

4. Cleveland Show

5. Simpson Család

6. Futurama

7. Furcsa Amcsik


Amiket kihagytam azokat vagy nem ismerem, vagy még egy részt sem láttam belőlük, szóval nem tudok véleményt írni.

2016. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha tetszett a Brickleberry, akkor a mr. pickles-t ajánlom.
2016. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
90%
Elsőként rick and morty aztán firka villa
2017. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Minél előbb: RICK AND MORTY!!!
2017. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

1. Rick and Morty

2. Futurama

3. Amerikai fater

4. Furcsa amcsik

5. Simpson család

6. Firka villa

7. Archer

8. Family Guy

9. Cleveland show

10. Mr. Pickles

2017. okt. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cree_die válasza:
Mr. Pickles, Rick és morty, Brickleberry, amerikai fater, firka villa én ilyen sorrendbe néztem őket.
2020. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!