Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorrendben érdemes...

Milyen sorrendben érdemes nézni a Star Trek filmeket és sorozatokat?

Figyelt kérdés
Nem láttam eddig egyetlen egy ST filmet és sorozatrészt sem így nem tudom hogy van e összefüggés köztük és hogy milyen sorrendben érdemes nézni.

2016. szept. 16. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:

A soroaztrészek önállóan is élvezetesek, a filmek dettó, ritkán van szorosabb összefüggés közöttük. Kronológia szerint ENT-TOS-mozi1-6-TNG-mozi7-DS9 első három évad-mozi8-9-DS9maradék-VOY-mozi10.

Az újonnan készült három ST film közül az első csak ratyi, a második szar, a harmadiktól nem remélek semmi jót, én hanyagolnám mindhármat.

2016. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kronológiailag vesszük, akkor javasolnám a Voyagert, vagy a TNG-t kezdésnek, és csak azután a TOS-t, a DS9-et és az Enterpriset. A Nemesis-t és a First Contactet megnézheted párhuzamosan a TNG-vel, az az előttiekkel várd meg, amíg a TOS végére érsz. A JJ féle filmeket meg bármikor nézheted.
2016. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na és azóta megnéztél bármit?
2021. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az Enterprise-t, Original Series-t és a hozzá tartozó mozifilmeket.
2021. dec. 14. 10:30
 6/8 anonim ***** válasza:
És hogy tetszettek?
2021. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az OS kifejezetten tetszett. Szerintem a korához képest nagyon jól tarrja magát. Van egy különös hangulata. Az Enterprise pedig hozta számomra a 90-es és korai 2000-es sorozatok szinvonalát. Voltak gyenge pillanatai, voltak erősebb pillanatai. Összeségében nem bántam meg, hogy megnéztem.
2021. dec. 27. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a többi sorozatnak is érdemes adni egy esélyt. Szerintem a TNG, DS9, VOY, Picard sorrendben. A Discoveryt több szempontból is mindenképp a végére érdemes hagyni szerintem.


Én a TOS-t nem szeretem annyira, de tény, hogy a maga idejében különleges volt és a mai napig egészen élvezhető. DS9 közepe felé pl. állati jó időutazós TOS-DS9 crossovert csináltak, ahol a régi szereplők jeleneteibe kerültek be az újak.

2021. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!