Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alien vs Predator film megnézé...

Alien vs Predator film megnézése az Alien és a Predator filmek megnézése nélkül?

Figyelt kérdés
Összefügg az AvP az említett filmekkel? Érthető lesz azok nélkül?
2016. szept. 16. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Lényegében az AvP mutatja be azt, hogy miként kerültek az Alienek és a Predátorok kapcsolatba a Földdel.
2016. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát élvezhető lenne a film a másik két film ismerete nélkül is, igaz?
2016. szept. 16. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, én is az avp-t néztem meg először
2016. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az egész film egy különálló történet az eredeti az Alien,szóval a film a saját képzelet alapján fekszik,nem az eredetin.
2016. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Történetben nincs semmilyen összefüggés az eredeti filmek és az AVP között, tehát nyugodtan megnézheted önmagában, nincs benne semmi olyan, amit ne értenél vagy lemaradtál volna róla!
2016. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
azt kell mondjam egy jó avp filmet nem sikerült összehozni,de külön-külön szinte mindegyik jól sikerült
2016. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
és igen ,nézhető anélkül is hogy láttál-e előtte alien vagy predator filmet(bocsi a 2 válaszért ,de véletlen korábban nyomtam entert)
2016. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Én az AVP univerzumból az AVP2-t láttam először (ment a tv-ben). Utánna megnéztem inteneten az 1. részt, majd a Predator 1-2-t, majd mind a 4 Alien filmet, majd a Prometheust, majd Predators és Predator: Dark Age. Utánna könyvek és képregények... Mindent értettem.
2017. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!