Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire rémisztő a Fűrész 1?

JoeJOKE kérdése:

Mennyire rémisztő a Fűrész 1?

Figyelt kérdés
Megakarom nézni, de nem tudom mennyire fogok tőle megijedni, mert bennem szoktak maradni ezek a horrorfilmek. És hány karikás? 16 vagy 18?

#horror #fűrész #rémisztő #Mennyire rémisztő?
2016. szept. 25. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kinek mi a rémisztő, nekem annó arcizmom se rendült, annyira mű az első rész.
2016. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fűrész nem rémisztő. Inkább véresnek, kicsit brutálisnak mondanám. Bár ez az elsőre nem jellemző. Inkább azokra a részekre amik már átmentek abba a határba, hogy minél véresebb és undorítóbb legyen, de sok mondanivalója nincs.
2016. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem rémisztő, hanem egy undorító fos.
2016. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy vagytok 20 év alattiak, mert mindenkinek a véresség jut csak róla eszébe. Bár nem egy természetfilm az kétségtelen, de elég komoly háttérsztorija van, nagyon frappáns és végletekig gyűrt csavarokkal, jól összekapcsolt szálakkal, nagyon jól felépített sorozat az egész. A véresség csak megadja a maga stílusát. Bár való igaz, a vége felé már átment mainstreambe, mert rákaptak a nézők, de azért a sztori végig ment jól.

Természetesen 18-as.

2016. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 válaszoló vagyok


tisztába vagyok a filmmel és a mondani valójával. a kérdező nem azt kérdezte, hogy mi a háttér sztori hanem, hogy ijesztő e. Am meg maximum első 3 résznek volt valami értelme, utána már átment az egész valami másba, amikbe már inkább arra mentek rá, hogy minél "durvább" jeleneteket csináljanak.


egyébként nem vagyok 20 alatti.. 24 vagyok, de ez mellékes

2016. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!