Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta már a Donnie Darko...

Ki látta már a Donnie Darko filmet?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Tetszett?


Nemeteket és a korotokat is írjátok

Azt azért akarom tudni mert hogy milyen korosztály nézte már meg


A válaszokat köszi:)


17/f



2016. szept. 30. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére hogy igazi válaszok hiányoznak belőle, egy brutálisan jó film. Jake Gylenhaal filmes karrierjének a csúcsa. Maga a film egyébként közel zseniális, és borzalmasan hangulatos. A jelenetek 1-től 1-ig perfectek.


21/F


Pár éve láttam először. Azóta már megnéztem párszor.

2016. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, én már nagyon régen láttam, bevallom őszintén nem sokra emlékszem belőle, de az rémlik, hogy akkor tetszett. Régóta gondolkodom már egy újranézésen.

22/F És valamikor 16 évesen láthattam.

2016. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 s55 ***** válasza:
100%

Néhány éve láttam, és borzasztóan tetszett, nagyon elgondolkodtató thriller, zseniális ötletre épül és ha jól emlékszem a vége hatalmasat üt:)

19/F

2016. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatos, végig egyfajta kellemetlen, tragikus érzetünk van, amit szépen alátámasztanak a borongós képek és a mélabús zenei válogatás. A misztikum és a mindent megkérdőjelező befejezés pedig sokakban azt a látszatot keltheti, hogy ez egy nagyon érdekes film.


De számomra feleslegesen bonyolította meg a történetet és csak zavaros lett katartikus helyett.


34/f

2016. okt. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld :D
2016. okt. 2. 13:47
 6/7 anonim válasza:
100%

Hát, én most láttam a fimet. És eszméletlenül tetszett. Voltak dolgok, amiket csak úgy értettem meg, hogy utána olvastam, de végig le tudott kötni a története. Szerintem én a könyvet is el fogom olvasni.


15/L

2018. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Láttam, de én valahogy nem értem miért a nagy felhajtás a film körül.

Van egy hangulata és misztikus, de engem nem vágott úgy földhöz mint más hasonló filmek.

2019. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!