Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy olyan filmet ami...

Noci2000 kérdése:

Keresek egy olyan filmet ami egy fiúról szól aki valahogy a középkorba jutott. Mi a cime ennek a filmnek? Többi lent

Figyelt kérdés
annyira emlékszem a filmből hogy a srác a jelenből ment vissza a középkorba (nem tudom hogyan) és ott találkozik pl. Ali Babával meg úgy hiszem,hogy keresztes hadjáraton is részt vesz. Kérlek ha tudtok segítsetek!

2016. szept. 30. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ali baba nem rémlik, de van egy hasonló.

Egy fiú Artúr király udvarában

Jó régi film

2016. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pontosabban egy regény könyv, amit százan is filmre vittek.
2016. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kereszteshadjárat és Ali baba valahogy sosem passzolt össze helyileg és kultúra szempontjából sem! :D


2 külön ilyen filmet láttam: az egyik Kereszteshadjárat farmerban, a másik Egy kölyök Aladdin udvarában.


Ezekre emlékszem, amik így illenek a leírásra, nem tudom ezek közül gondolsz-e valamelyikre, de 1 filmben a 2 kultúra... nem lehet, hogy összekeverted őket?

2016. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!