Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Imádom a sorozatokat és nem...

Imádom a sorozatokat és nem tudom mi legyen a következő amit kinézzek. Tudnátok írni párat?

Figyelt kérdés

Már sok sorozatot kinéztem, de most inkább tini sorozatokat néznék, ami a középsulis/gimis évekről szól. Amiben van szerelem, veszekedés..stb. Mint a Kínos.

Vagy ha tudnátok jó természet feletti sorozatokat, amiben vámpírok, varázslók meg ilyenek vannak.



#sorozat #szerelem #Gimnazista évek
2016. okt. 1. 11:55
 1/8 anonim válasza:

Szia

én a Tuti gimit nagyon ajánlom,igaz régebbi sorozat de ha elkezded nem tudsz beleunni annyi élettapasztalatot tudsz belőle szerezni,az egyetlen sorozat amin valaha meghatódtam,nagyon tanulságos és ezen kivül nagyon nagyon jó.Természett felettiből Vámpírnaplók. :D

2016. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vámpírnaplókon gondolkoztam, nagyon hasonlít az Alkonyat c. filmre?
2016. okt. 1. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Eléggé. Főleg az elején. Mintha a vámpírsrácot is csk copy-pastezték volna onnan.
2016. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Ha még eszedbe jut valami sorozat, akármi ami nagyon tetszett. Leírnád ide? :)
2016. okt. 1. 12:44
 5/8 anonim válasza:
Nem,egyáltalán nem hasoonlít az Alkonyatra,sokkal jobban meg van csinálva valósághűbb mint az Alkonyat.:Első válaszoló
2016. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oh akkor jó! Az alkonyatot nem igazán szeretem, nem tetszik az egész, erőltetett...

A Simlis spinéket látta valaki? Az jó sorozat?

2016. okt. 1. 13:34
 7/8 anonim válasza:
Ó igeen én elkezdtem és nagyonjóó ,első válaszoló voltam,:tuti gimit megfogadtad?
2016. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még a Kínos 5. évad végét befejezem és akkor kezdenék neki a tuti giminek :)
2016. okt. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!