Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Na szóval egyszer régen, kiskoromban láttam a tvben szüleimmel egy elv "horror" filmet, annak volt besorolva, de úgy öt éves kislány létemre röhögtem rajta XD. Ennyire emlékszünk belőle: volt egy öt (talán 4) fős család ami elment kirándulni vagy nyaralni, ilyesmi. Valahol É Am. déli, vidéki részén játszódhatott talán. Szóval lerobbant a kocsijuk,és egy régi házban vagy hotelben kellet megállnijuk. Ha történt valami erőszakos dolog akkor mindig elsötétedett a képernyő és csak egy sikolyt hallottál. A szörnyet vagy mit se mutatták, csak mindig lopkodta a zseblámpákat, volt már neki egy egész polcnyi XD. Egyszer lett volna benne vmi izgi, megmarta a tini fiukat egy kígyó. Erre mi derült ki? Ééérdekes módon pont nem lett semmi baja, mert pont a zsebében volt a vastag bőr tárcája és pont abba ment az össze cucc.... Szóval elég gagyi egy film, de nem láttuk végig és nem emlékszünk rá. Viszont anyával eszünkbe jutott, hogy jó lenne megnézni röhögni egy kicsit... Valaki ráismer erről az adott filmre? Előre köszi 

2016. okt. 2. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam egy nem pont, de eléggé hasonlót: A szellemváros rejtélye (2002) ?
2016. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, majd utána nézek! Köszi, ment a zöld kéz! 😃
2016. okt. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!