Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Westworld című sorozatban...

A Westworld című sorozatban mi az Ed Harris által alakított karakter célja?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, ő egy főgonosz-szerűséget alakít, de nem értem milyen labirintushoz akar eljutni és miért?
2016. okt. 8. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Más se tudja, hiszen nem derült még ki.

Szerintem az se biztos, hogy a skalpon egy labirintus van, lehet az valami áramkör rajza vagy valami teljesen más dolog.

2016. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
67%

Sziasztok!


Ha nagyon megtetszett a sorozat és érdekel titeket, akkor ajánlanám nektek az oldalamat, amit azért hoztam létre, hogy jól kibeszéljük a sorozatot ;) Szívesen beszélgetnék másokkal erről.


[link]


Ha a link nem jön be, akkor keressetek rá így: Westworld - elmélkedjünk róla

2016. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Az a célja, hogy megtalálja a végső játékot a parkban, az pedig a labirintus.
2016. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olvastam olyan teóriát, hogy Ed Harris igazából William 30 évvel később. Ti mit gondoltok?
2016. nov. 24. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:

ez a william 30 évvel korábban nem egy rossz ötlet.

évad végén elég nagy meglepetés lehetne belőle.

meg nem is láttuk őt hopkins-al,csak amikor már harris,szóval lehetséges.

ettől függetlenül és 7 részen túl,eddig egy jól kivitelezett szépen megcsinált,de eléggé laposka sorozat.

a szemüveges szakáll kiléte sem ütött akkorát,mert várható volt,hogy alkalmazottról is kiderül hasonló.

ami nekem nagyon bejött az a fiatalított hopkins.

2016. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, néha nekem is lapos volt, és várható volt, hogy valamelyik alkalmazott igazából robot.

A másik teória amit olvastam, hogy Arnold és Ford ugyanaz a személy, viszont Arnold volt az igazi élő ember, Ford pedig az ő mására készült robot. Végülis lehet benne valami, mert Ford többször is a gondolataival irányította a robotokat.

2016. nov. 24. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:

William még a park megnyitása után közvetlenül látogatott el a parkba és ott beleesett a Dolores nevű android nőbe. Nem csodálom mert a nőt játszó Evan Rachel Wood egy k.jó nő. Rájött hogy az egész csak programozott színjáték volt és a Dolores a megrendezett történet után nem is emlékezett rá. Ezért véglegesen eldurrant az agya. Már akkor kezdődött az agybaja amikor elrabolták Dolorest.

Otthagyta csalódottan a parkot és a kinti világban elérte hogy ő legyen a park többségi tulajdonosa. Elvette feleségül azt a valódi nőt akinek a fényképét magánál hordta. A felesége öngyilkos lett mert William nem tudta elfelejteni Dolorest és csak a parknak élt.

Visszatért a parkba és ő lett a feketeruhás akit Harris alakított. Egy megcsömörlött megöregedett parkfüggő kegyetlen ember lett akinek már nem volt elég az amit a park tudott nyújtani és kereste a még mélyebb és veszélyesebb kalandokat. Hallott arról hogy van egy olyan sztorija a parknak ami élesben megy és ő is megsérülhet ha azt játssza. Ez a labirintus. Ez volt a célja hogy végigjátssza a végső játékot. Nem jött rá hogy a labirintus játéknak amit a néhai Arnold talált ki az volt a lényege hogy azt Dolores játssza végig és a végéhez érve öntudatra ébredjen. Ami meg is történt. De Dolorest és a többi androidot a formálódó öntudatuk ellenére még mindig kötötték a beléjük programozott történetszálak amikből megpróbáltak kitörni. Ez Maevenek a fekete android nőnek talán sikerült is kis segítséggel.

A végén jött egy cliffhanger amit többféleképpen is lehet értelmezni. Lehet hogy csak egy újabb narratíva volt? Vagy Ford bosszúja és valódi volt a kezdődő mészárlás? Valódi lehetett mert a Harris által alakított öreg William megsebesült amikor rálőttek az erdődből kirontó androidok. Ki vagy mi lehetett az az új generációs android ami Ford magánműhelyében készült? Egy Fordot helyettesítő android? Lehet hogy az igazi Ford ezek szerint nem halt meg?

2016. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Kedves utolsó, az évadzáró végén az szerintem valóban Ford bosszúja, de úgy is lehet érteni, hogy ez az új narratíva, viszont mindenképpen valós hiszen ahogy te is írtad Will ténylegesen megsérült. William elégedett lehet, ahogy az arcán is látszott, hiszen ő azt akarta, hogy valós legyen a parkbeli élmény, ne csak egy játék.
2016. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kár hogy sokára 2018-ban jön a folytatás. Akkor is lezavarják majd 10 hét alatt és lehet majd várni másfél évet. Kéthetente kellett volna kiadnia a HBO-nak a részeket és akkor jobban eloszlana időben. Trónok harcával ugyanígy.

Túl gyorsan lezavarják a többi sorozatot is. Az év nagy részében meg nincs semmi. Lehet nézni a falat.

2016. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van amúgy egy angol sorozat a Humans ami ugyanígy az androidok öntudatra ébredéséről szól és nagyon jó. Már a második évad megy.
2016. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!