Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legrosszabb film és...

Mi a legrosszabb film és sorozat amit láttatok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom így megmondani, mert rengeteg rossz film van, és nem egy olyan volt, amit be sem fejeztem. Ráadásul az ilyen mocskok címe meg se maradt az emlékeimben, mert ugye minek?

Sorozatból meg ha nem tetszik az 1-3 rész, kaszálom is. Ettől függetlenül nem biztos, hogy igazán rossz sorozat. Például a Bates Motel első részét sem tudtam megnézni, mert irritáló volt a gyerek.

2016. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legrosszabb film amit valaha láttam az Informátor (Matt Daemon), moziban néztem és ott minden sokkal élvezhetőbb, de ezen majdnem elsírtam magam annyira sz*r volt :D

Sorozatból pedig sok olyan volt amit elkezdtem és nem bírtam tovább nézni (pl. a Penny Dreadful, Vámpírnaplók, Gossip Girl - mondjuk ezek pont, hogy népszerűek, de nekem mégsem jöttek be. )

2016. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig a penny dreadful nagyon jó
2016. okt. 8. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Legrosszabb film: szemfenyvesztok, ezt a filmet ugy tuldicserik mikor kb egy ertelmetlen fos az egesz..

Legrosszabb sorozat: Pretty little lairs..ruhellem ezta sorozatot szorri fanok..

2016. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj elso, en nezem a bates motelt :DD Normen tenyleg egy olyan gyerek akit ha meglatok jol fejbehanynam(bar a filmben imadtam Normant), de amugy ezen kivul ha a filmet vesszuk peldanak ami alapjan keszult, elkepesztoen osszehoztak a sztorit:)
2016. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én is utálom a PLL-t, mert annyira idegesítő, mégis nézem. :D Bár minden évadnak elég lenne csak az utolsó részét megnézni, a többi csak időhúzás.
2016. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
utolso, en nem nezem (szerencsere) de a tesom igen es hat egyfolytaban meseli, de most komolyan, vannak azok a sorozatok amiknek eleg ha van 3 evadjuk, es tokeletes meg van az amit el huznak es mar nem jo, de komolyan.. Oke hogy tobb evadon keresztul keresik A-t akinek nincs jobb dolga mint 4 lanyt zaklatni, es juhe megis talaljak.. de utanna jon egy Uber A? de most komolyan mi a szar :DDDDD Mar inkabb jott volna egy B, utanna meg egy C :DD
2016. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!